Pozvánky a konkurzy

ČESKO ZPÍVÁ 2015 – buďte součástí i vy již 9. ročníku celostátní pěvecké soutěže s mezinárodní účastí


Již pouze necelý měsíc se mohou začínající zpěváci hlásit do stále populárnější pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ 2015 a získat tak šanci předvést svůj talent před odbornou a hvězdnou porotou a zařadit se po bok úspěšných účastníků předchozích ročníků soutěže, jako jsou například Eva Matějovská, Michal Horák, Michal Šeps, Diana Kalashová, Veronika Mertová, Josef Fečo nebo Markéta Konvičková. Uzávěrka přihlášek je 31. ledna 2015.

ČESKO ZPÍVÁ

ČESKO ZPÍVÁ 2015 Kamila NývltováČESKO ZPÍVÁ je moderně pojatá pěvecká soutěž pro začínající zpěváky – děti, mládež i dospělé -, která se s každým svým dalším ročníkem rozrůstá, a nabízí tak soutěžícím stále větší prestiž a možnosti podpory budoucí profesionální pěvecké kariéry těm nejlepším. Hlavním cílem ČESKO ZPÍVÁ 2015 nadále zůstává podpořit pěvecký talent dětí a mládeže – objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se. Úspěšní účastníci mohou získat mimo jiné studiovou nahrávku, profesionální fotografie, poradenství v oblasti hudební produkce, zastoupení uměleckou agenturou, originální kovanou sošku z dílny uměleckého kováře, atraktivní věcné ceny od partnerů soutěže, či možnost veřejně prezentovat svůj talent.

Pěvecké výkony hodnotí odborná porota složená z producentů, managerů, hudebních profesionálů a celebrit. Jako každý rok, i letos v ní zasednou odborníci a známé tváře, populární osobnosti české hudební scény. V minulých ročnících podpořili prestiž soutěže svou účastí například profesor zpěvu Eduard Klezla, hudební producent Milan Herman, zpěvačka a patronka soutěže Kamila Nývltová, zpěvák Bohouš Josef, produkční FTV Prima Stanislav Běle, zpěvák Josef Vágner, muzikant a dirigent Ota Balage, company manager Hudebního divadla Karlín Tomáš Böhm, zpěvák a moderátor Zdeněk Podhůrský, zpěvák Tomáš Savka, režisér Tomáš Magnusek, profesionální tanečník Tomáš Smička, zpěvačka Renata Drössler, profesionální fotografka Lenka Hatašová, členka odborné poroty Cen Thálie Jolana Nováková, hudební dramaturgové a zástupci Českého rozhlasu, partner soutěže Musical.cz a další.

Jak se přihlásit do Česko zpívá 2015

  • Do ČESKO ZPÍVÁ 2015 se mohou zájemci přihlásit pomocí jednoduché elektronické přihlášky, kterou naleznou na stránkách soutěže (www.cesko-zpiva.cz/cs/prihlaska).
  • Jsou zde také kompletní pravidla (www.cesko-zpiva.cz/cs/pravidla).
  • Přihlašovat se lze do jedné ze tří věkových kategorií: 9 – 14 let, 15 – 26 let a nad 26 let.
  • Posledně jmenovaná kategorie se poprvé objevila v loňském ročníku soutěže a tato novinka se setkala s velkým úspěchem.
ČESKO ZPÍVÁ 2015 Kamila Nývltová

ČESKO ZPÍVÁ 2015 - plakát

Ze všech přihlášených soutěžících, kteří splní podmínky, vybere odborná porota postupující do výběrových kol, která proběhnou 11. a 12. února 2015 v Praze a Olomouci. Zde již budou soutěžící zpívat živě. Ti nejlepší se prozpívají do semifinále, které se koná 17. dubna ve Společenském centru UFFO v Trutnově. Deset nejlepších z každé kategorie se pak utká ve velkém veřejném finále opět v Trutnově. Pro věkové kategorie 9 – 14 let a nad 26 let veřejný soutěžní koncert proběhne ještě 17. dubna, soutěžící v kategorii 15 – 26 budou bojovat o vítězství o den později. Chybět nebude ani Cena internetu, ve které si svého vítěze zvolí laická veřejnost a další mimořádné ceny.

Patron(ka) soutěže

Patronkou soutěže je již tradičně mladá zpěvačka s jedinečným hlasovým projevem Kamila Nývltová, sólistka Hudebního divadla Karlín, Divadla Broadway a Divadla Hybernia v Praze, které samotné podobná pěvecká soutěž pomohla odstartovat její úspěšnou sólovou i muzikálovou kariéru.

„Milujete zpěv jako já a sníte o pěvecké kariéře nebo byste si chtěli jen zkusit zpívat na opravdovém jevišti a potkat fajn lidi, kteří mají stejný koníček jako vy? Tak neváhejte a přihlaste se do ČESKO ZPÍVÁ 2015,vzkazuje Kamila Nývltová nadaným zpěvákům a dodává: „Získáte skvělou zkušenost, otrkáte se, budete si moci vyzkoušet, jaké je to zpívat veřejně a vyslechnout si názor profesionála. To vše vás může posunout dát. Navíc jednou z výher pro ty nejúspěšnější je profesionální studiová nahrávka, což se leckdy nepoštěstí ani dětem na konzervatoři.“

Video sestřih z 8. ročníku

Podívejte se na sestřih z výběrových, semifinálových a finálových kol


Pozvánky a konkurzy
Na Hluboké se v létě uvede nový Bartákův muzikál “Casanova” – přihlaste se na konkurz
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do CZECH CABARET SHOW na novou sezónu
Pozvánky a konkurzy
Herec a zpěvák Tomáš Vaněk oslaví 30. narozeniny benefičním koncertem
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!