Pozvánky a konkurzy

Markéta Procházková zazpívá komorní koncert “Naruby”


Muzikálová zpěvačka Markéta Procházková, kterou můžete znát např. z muzikálů Atlantida, Pomáda, Tři mušketýři, Tajemství, Rent nebo Horečka sobotní noci, se představí po roce na svém dalším sólovém koncertu, tentokrát s názvem “Naruby“. Koncert se uskuteční 16. listopadu 2015 v jedinečném komorním prostředí Domu U Kamenného zvonu na Staroměstském náměstí. Hlavním hostem večera rozličných žánrů bude Tomáš Savka.

Plakát ke koncertu

Plakát ke koncertu

Markéta Procházková navazuje na svůj loňský sólový koncert “Na jedné vlně“, kde se poprvé představila s živou kapelou v Malostranské besedě. Tentokrát zvolila netradiční prostor U Kamenného zvonu, především kvůli jedinečné atmosféře a skvělé akustice. Koncert také bude mnohem více komorní, do sálu se vejde kolem 80 lidí.

Ani tentokrát nebudou vedle živé kapely (letos v jiném složení, doplněné například o smyčce) chybět hosté, tím hlavním bude opět Tomáš Savka, se kterým Markéta často vystupuje v muzikálech i mimo ně.

Opět zazpívám své oblíbené skladby z mnoha různých žánrů, dojde samozřejmě také na nějakou muzikálovou píseň,” zve Markéta na koncert “Naruby“. Zazní tak šansony, balady i velké árie. Muzikálové fanoušky potěší písněmi, které běžně na jevišti nezpívá. Jaké to budou, má ale zůstat překvapením…

Vstupenky na koncert v ceně 380 Kč jsou prodeji v celé síti TICKET ART. Doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve, kvůli omezené kapacitě.

Loňský koncert byl opravdu velký hudební zážitek, nenechte si tedy tento koncert ujít!

UDÁLOST NA FACEBOOKU


Pozvánky a konkurzy
Pozvánky na konkurzy: “Pomáda”, “Klíč králů” i koncertní muzikálový projekt
Pozvánky a konkurzy
BILLY ELLIOT – doplňující konkurz na představitele hlavních dětských rolí
Pozvánky a konkurzy
Vánoční koncert Kamily Nývltové a Mariana Vojtka
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!