Pozvánky a konkurzy

Pozvánky na konkurzy: “Pomáda”, “Klíč králů” i koncertní muzikálový projekt


Dnes Vám přinášíme hned tři pozvánky na konkurzy v jednom článku, které se za poslední týden nahromadily v naší emailové schránce. První z nich je světová “Pomáda” (Divadlo Kalich), další konkurz proběhne na nový muzikál manželů Landových “Klíč králů” (Divadlo Broadway) a poslední z nich je od známé muzikálové zpěvačky Elin Špidlové, která hledá zpěváky do muzikálového koncertního projektu.

“Pomáda”

Pomáda v divadle Kalich

Divadlo Kalich si Vás dovoluje pozvat na konkurzy na hlavní a vedlejší role k nově připravovanému muzikálu “Pomáda“. Konkurzy se konají ve dnech 18. 20. 4 .2012 v Divadle Kalich. Všichni účastníci konkurzu musí počítat s účastí ve všech třech dnech. Nástup v první den konkurzu 18.4. je pro všechny na 8:30 – 10:00. Od této chvíle až do začátku konkurzu tj. cca do 10:00 bude probíhat registrace. Není možné, aby se na konkurz někdo nezaregistroval a chtěl přijít v jiný den nebo v jinou hodinu.

POZOR! Konkurzy na dámskou a pánskou taneční company budou vypsány v dalších termínech, které budou na webových stránkách Divadla Kalich včas anoncovány.

V termínu od 18.–20.4.2012 vybíráme pouze adepty na tyto hlavní a vedlejší role:
Ženské – Sandy, Rizzo, Frenchy, Marty, Patty,
Mužské – Danny, Kenickie, Doody, Roger, Johnny Casino

POZOR! Uchazeči o role Sandy, Danny, Rizzo musí mít vynikající taneční schopnosti. Uchazeči o další role musí mít dobré taneční schopnosti.

Základy na vypsané konkurzní písně není potřeba mít sebou. Zvukař je bude mít k dispozici. Všichni účastníci musí počítat z pohybovou zkouškou, tudíž také s tanečním oblečením. Předepsané písně, texty a základy naleznete na webových stránkách divadla Kalich.

“Klíč králů”

Divadlo Broadway vyhlašuje konkurz na obsazení hlavních i vedlejších rolí do rockové opery” Klíč králů” v termínech 26. – 27. 3. 2012 od 9:00 do 16:30 hod. v Divadle Broadway.

Konkurzu se může zúčastnit každý zájemce ve věku od 18 do 50 let. V této rockové opeře se bude zpívat, hrát a tancovat. Každá role má svůj stěžejní bod jinde, při výběru bude rozhodovat kromě profesionálních dovedností hlavně osobnost a charizma.

Kdo nás dále ještě zajímá:
– aktéři, kteří umí kromě všeho ostatního hrát na hudební nástroj – nástroj si vezměte s sebou,
– akrobati,
– liliputi a lidi s jinými tělesnými zvláštnostmi,
– osoby s jakoukoli zvláštností či dovedností, která může obohatit představení a učinit ho atraktivnějším.

POZOR! Všichni účastníci, kteří nikdy nepracovali v muzikálech s Mirjam Landa, případně zpívali v company Landových muzikálů, je nutné se naučit sestřih MP3 včetně textů. U anglické písně pro muže je text povolen (píseň je součástí MP3). Sestřihy naleznete na webových stránkách muzikálu.

Každý ze zájemců (nyní platí též pro ty, kteří již v Landových muzikálech účinkovali) si dále připraví jednu píseň dle vlastní volby, o které si myslí, že je v této písni silný (hudební základ s sebou).

Účast na konkurzu si předem dohodněte s produkcí na emailu: bele@kleopatra-muzikal.cz, případně telefonicky na 225 113 305 – Stanislav Běle, company manager Divadla Broadway. Čas konkurzu bude potvrzen nejpozději týden před konáním konkurzu.

Koncertní projekt Elin Špidlové

Nile production vyhlašuje konkurz pro mužské zpěváky do připravovaného koncertního projektu dne 1. 4. 2012 od 10:00 – na HAMU v orchestrálním sále –  Hudební a taneční fakulta AMU, Malostranské náměstí 13, Praha 1.

Hledáme charizmatické muže od 20 – 40 let, kteří mají krásný hlas (nejlépe tenor, bariton), hudební cítění a chuť do nových projektů. Klasicky školený hlas není nezbytnou podmínkou. “Bude to velmi zajímavý vokální projekt, spolupracující s živou kapelou, popř. orchestrem, s profesionálním management zázemím,” prozradila pro nás Elin Špidlová.

Připravte si 2 písně:
1. Mužský part  k písni Beauty and the Beast z téhož muzikálu (noty a ukázku si můžete stáhnou  na http://www.elinspidlova.com/nile.html, zpívat se bude však jen podle not s klavírem)
2. Píseň dle vlastního výběru. Nejlépe z oboru americký muzikál, opera, lidová píseň (noty, případně základ na CD s sebou)

Pianista bude na místě k dispozici + pokud máte, přineste s sebou také svoji audio nebo video nahrávku.

V případě zájmu si stáhněte prosím přihlášku na: http://www.elinspidlova.com/nile.html a odešlete na e-mail nile.agency@seznam.cz. Pro více informací napište své dotazy na stejný email.

 


Pozvánky a konkurzy
Benefiční muzikálový galavečer HOREČKA ÚTERNÍ NOCI v Divadle Hybernia
Pozvánky a konkurzy
Tomáš Löbl a Josef Vágner zvou na rozlučkový koncert
Pozvánky a konkurzy
“Pan Kaplan” se “Světáky” v Karlínském spektru
 • Kiki

  Skvělý. :) Zkusím Pomádu i Krále klíčů. :) Bude to skvělá zkušenost.


 • Fíla

  Tak jsem si pročetl synopsi klíče králů a jsem z toho celkem v šoku – tuším tady vznik jedné velké landovské náckoviny, kterou snad opět nikdo nevidí, no, ale já prostě jo, jenže dokud se tam nebude s plnou vážností hajlovat, tak s tím, samozřejmě, nikdo nemůže nic dělat. Jedinou výhodou bude nejspíš možnost kontrolovaného sjezdu dělnické strany a dalších nácků, kteří se budou stahovat na každé představení.


 • Katunka

  Prosím Vás někdo kdo posílal email na klíč králů, odepsali Vám? Dík za odpověď


 • Lucie

  Jj, odepsali na mail pro registraci na konkurz Klíč králů.


 • Katunka

  A co si do toho emailu psala?


 • misa

  Hledaji i pouze tanecniky? bez zpevu…?


 • Katka

  Bude nějaký sestřih z kunkurzu na Pomádu?


 • Katka

  *konkurzu