Pozvánky a konkurzy

Doplňující konkurz na taneční company do muzikálu Sibyla, královna ze Sáby


HELP Production s.r.o. & Musical Production s.r.o. vyhlašují doplňující konkurz na taneční company v připravovaném historickém muzikálu “Sibyla, královna ze Sáby“.

Režie muzikálu se ujal Radek Balaš, autorem hudby a libreta je Miro Procházka,
o choreografie se postará Libor Vaculík.
Premiéra se uskuteční 17. března 2016 od 19 hod. v Divadle Hybernia,
zkoušení začíná v prosinci 2015.

Sibyla_made_fullKonkurz je vypsán také na HLAVNÍ ŽENSKOU TANEČNÍ ROLI. Jde o symbolickou postavu „ČASU“, která bude scénickým průvodcem po všech dějích muzikálu. Zmíněná pohybově-taneční role vyžaduje od uchazečky tyto dispozice: zcela mimořádný pohybový a taneční talent (interpret musí být schopen bravurně zvládnout čisté sólové taneční výstupy); v tuto chvíli není kladen zásadní důraz na žádnou ze specifických tanečních technik. Mohou se tedy přihlásit jakékoli vynikající tanečnice disponující klasickou, moderní, jazzovou nebo Hip-hopovou technikou (včetně specializace na Graham, Limón nebo Hortonovu či jinou taneční specializaci).
Režisér s choreografem budou vybírat hlavně výjimečnou uměleckou osobnost a choreografické pojetí by se pak přizpůsobovalo té či oné technice. Vzhledem ke skutečnosti, že by se mělo jednat o výraznou interpretační osobnost, není u této postavy striktně určena ani žádná věková hranice.

Termín konkurzu

 • Pondělí 19. října 2015
  nástup k registraci je od 8:00 hod., samotný konkurz začíná od 9:00 hod.
 • Kulturní centrum Novodvorská, Novodvorská 151, Praha 4 – Lhotka

Požadavky

 • Mimořádné nebo velmi dobré taneční dovednosti
 • Schopnost vytvořit základní charakter představované postavy
 • Vezměte si s sebou taneční oblečení

Přihlášení na konkurz

Další pokyny pro účastníky

 • Společnost HELP Production s.r.o. & Musical Production s.r.o. si vyhrazují právo po předběžném výběru některé uchazeče ke konkurzu nepřizvat.
 • Společnost HELP Production s.r.o. & Musical Production s.r.o. nehradí náklady spojené s dopravou na konkurz, popř. s ubytováním či stravováním, ani jiné náklady, popřípadě honoráře. Veškeré náklady na svoji účast v konkurzu si hradí uchazeč sám.
 • Účastník konkurzu bere na vědomí a souhlasí s tím, že jeho výkon při konkurzu bude pro pracovní účely zaznamenán na videokameru.
 • Úspěšní účastníci konkurzu musí být produkci k dispozici v časovém rozmezí od 10. 12. 2015 do cca 17. 3. 2016 na choreografické a herecké zkoušky a dále na představení Sibyla,Královna ze Sáby od 17.3. 2016.
 • Vyrozumění o konečném přijetí či nepřijetí do muzikálu Sibyla, královna ze Sáby je produkcí předpokládáno do konce října 2015.
www.muzikalsibyla.cz
www.facebook.com/muzikalsibyla

Plzeň
5. ročník muzikálového festivalu Na scénu! zaujme profesionály i laiky
Nosiče
Vychází CD k muzikálu “Quasimodo”
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu Matěje Tauše CHLAPEC a HVĚZDA
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!