Pozvánky a konkurzy

POZVÁNKA: Setkání plné muzikálových hvězd


U příležitosti otevření multifunkčního prostoru na Bílé Hoře se v neděli 6. listopadu 2011 od 17 hod. uskuteční “SETKÁNÍ PLNÉ MUZIKÁLOVÝCH HVĚZD“. Můžete se těšit nejen na příjemnou a přátelskou atmosféru, ale i na mnohé známé muzikálové melodie. Navíc premiérově zazní i první ukázka z připravovaného muzikálu “Kapka medu pro Verunku“.

Setkáním bude provázet Jaroslav Klein a Petra Doležalová a celý podvečer slibuje nevídanou podívanou, neboť  svoji účast přislíbila řada muzikálových, pěveckých a hereckých osobností.

Jiří Zonyga, Michael Foret, Michaela Nosková, Michaela Sejnová, Kamila Nývltová, František Pytloun, Petr Kutheil, Eva Burešová, Genny Ciatti, Petr Poláček, Ota Balage, Honza Hönig, Gábina Urbánková, Jaroslav Klein, Barbora Rajnišová-Kmentová, Jiří Rajniš, Markéta Poulíčková, Martin Písařík, Ivana Korolová, Radim Schwab, Martin Černý, Michaela Zemánková, Ilona Vozíčková, Miroslav Hrabě, Tomáš Löbl, Jaroslav Hanuš, Lukáš Kellner, Jaroslav Beneš, Simona Bursová, Alžběta Pažoutová, Athina Langoská a další.

Adresa konání akce:
Ke kulturnímu domu 14, Praha 17  (5-10 min. chůze z konečné tram.22 “Bílá Hora”)

 


Pozvánky a konkurzy
Přijďte na narozeninový koncert 18 let Divadla Broadway (+ vstupenky)
Pozvánky a konkurzy
Vánoční setkání Jana Kříže zkombinuje muzikál, vlastní tvorbu i sváteční písně
Pozvánky a konkurzy
“Náš život s muzikálem” aneb koncentrace muzikálových osobností
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!