Pozvánky a konkurzy

Kamila Nývltová pokřtí prvním koncertem svou novou kapelu


Známá muzikálová a sólová zpěvačka Kamila Nývltová se po dlouhých zkouškách se svou novou kapelou poprvé divákům představí 8. listopadu 2010 od 21:00 v Theatro Music Clubu v Hudebním divadle Karlín. Právě prvním koncertem nový band pokřtí, kmotry budou zpěvák Bohouš Josef a muzikant, skladatel a dirigent Ota Balage. Více informací čtěte v celé pozvánce. Jako dárek pro všechny čtenáře Musical.cz exkluzivně nabízíme vstup na koncert zcela zdarma!

Kamilu Nývltovou jsme prvně zaregistrovali v televizní pěvecké soutěži “X Factor”, kde se ze 7000 účastníků probojovala do finále, ve kterém se stala vítězkou v kategorii do 25 let a celkově se umístila v TOP 5. Poté následovala nabídka na hlavní roli egyptské královny Kleopatry ve stejnojmenném muzikálu Michala Davida, kterou nastudovala za neuvěřitelných 8 dní. Dále ztvárnila dvojroli Adriany/Sandry v obnovené premiéře muzikálu “Dracula” a nastudovala také hlavní roli pro obnovené uvedení muzikálu “Angelika”, který však záhy skončil.

Oficiální plakát k akci

Nývltová je však aktivní i na sólové scéně. Kromě mnoha vystoupení po celé České republice vydala v únoru 2010 svou první sólovou desku. Na základě konkurzu, který byl vyhlášen na počátku dubna 2010, byla vybrána a sestavena kapela se současným názvem “K.N.’s BAND“. Přes prázdniny kapela pilně trénovala a nyní je připravena na své první veřejné vystoupení (na kterém zazní i muzikálové písně, některé v netradičním provedení) s následným turné.

Mini rozhovor s Kamilou Nývltovou

Kamila Nývltová

V létě jste si na hodině kickboxu natrhla vazy v levém koleni, což mělo za následek odsunutí startu kapely, jak to kapela nesla?

Musím říci, že kluci byli neskutečně ohleduplní a všemožně mi pomáhali, protože s ortézou na noze jsem byla docela neohrabaná.

Máte právě za sebou několikadenní soustředění s kapelou, jaké jsou vaše dojmy?

Nálada byla opravdu skvělá, rozumíme si, jsme skvělá parta. Kromě spousty muziky jsme si užili i hodně legrace.

V kapele je sedm kluků, zvládáte je všechny ukočírovat?

Musím říct, že samozřejmě mě občas trochu pozlobí. Nebo si ze mě vystřelí. Vše je však myšleno v dobrém. Ale už na ně nejsem sama. Kapela se rozrostla o dvě vokalistky Hanku a Zuzu. Takže už nás je dohromady deset. Až pojedeme na turné, to už bude skoro jako malý zájezd.

A nepřeskočila náhodou ona pověstná jiskra mezi vámi a některým z mladých pohledných muzikantů, když spolu denně trávíte tolik času?

To se přijďte podívat na náš koncert, třeba to vypozorujete. Ale věřte, že té energie tam bude sršet tolik, že bychom nahradili možná i nějakou  elektrárnu.

.

Na závěr jsme si pro vás připravili slíbený bonus, a to vstup zdarma na koncert. Tuto akci jsme pro vás připravili ve spolupráci s pořádající agenturou Art Presto. Co pro volný vstup musíte udělat? Je to jednoduché, stačí jen nahlásit svou účast na emailu info@artpresto.cz, uvést své jméno a příjmení. K emailu nezapomeňte přiložit heslo: “Musical.cz”. Budete napsáni na guest list u vchodu a vpuštěni zdarma do klubu.


Aktuální zprávy
Vrcholí přihlašování do 15. ročníku soutěže ČESKO ZPÍVÁ 2024. Pro obrovský zájem prodlouženo do 4. února
Pozvánky a konkurzy
Muzikál WE WILL ROCK YOU vypisuje doplňující konkurzy a představuje tvůrčí tým
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení rolí do nové hudební komedie Janka Ledeckého Zapomeňte na Shakespeara
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!