Pozvánky a konkurzy

Benefiční večer v muzikálovém duchu pro Nadační fond Melodio v Divadle Bez zábradlí


V pondělí 11. března od sedmi večer proběhne v pražském Divadle Bez zábradlí další z hudebních akcí Nadačního fondu Melodio, které podporuje handicapované při hledání nové životní cesty aneb ani nota nazmar! Večer se odehraje v duchu filmové a muzikálové hudby se skladatelem Zdeňkem Bartákem osobně.

Hudební hostina života na divadelních prknech, která pomůže handicapovaným klientům Nadačního fondu Melodio. 

Těšit se můžete na muzikálové melodie, filmovou hudbu, tančící obrazy, vtipnou dražbu a autora naživo. Publikum uslyší písně z muzikálů od Casanovy po Cikáni jdou do nebe.

Autor mnoha muzikálů, hitů a filmových nápěvů, Zdeněk Barták, se představí tentokrát i na jevišti, ač bývá zahalen tajemstvím zákulisí.

Kdo ze slavných osobností hudebního světa na hostinu přijde? Těšit se můžete na Mariana Vojtka, Michaelu Noskovou, Jakuba Smolíka, Ditu Hořínkovou, Petra Vondráčka, Nikolu Ďuricovou, Lukáše RandákaNikol Kouklovou, Michaelu Tomešovou, Felicitu Prokešovou, Karla Heřmánka ml., Petra Pechu či Petra Macháčka.

„Program s námi spoluvytváří režisér Josef Hervert se scénáristou Danielem Miňovským, který má za sebou úspěšné projekty, jako například pohádka Řachanda. Součástí programu je také audiovizuální část. Malířka Elisabeth Ida Novotná se nechala inspirovat písničkami fondu Melodio a stvořila tři působivé obrazy. Animátor Matěj Johansson už teď pracuje na jejich rozpohybování,“ popsala Šimona Mašková, spoluzakladatelka fondu Melodio.

Vedle vstupného půjdou na financování rozvojových programů i prostředky z aukce obrazů Elizabeth Idy Novotné, tak i z prodeje tří hedvábných, ručně malovaných šátků ak. malířky Brigity Krumphanzlové. I ty najdou nové majitele prostřednictvím holandské aukce.

VSTUPENKY pořídíte na: https://bezzabradli.cz/repertoar/melodio-pro-radka-a-kristynu


Praha
“Osmý světadíl” bude opravdový stoprocentní muzikál, slibují tvůrci
Aktuální zprávy
4 TENOŘI slavnostně pokřtili své debutové album muzikálových a filmových hitů
Aktuální zprávy
Muzikál “Zorro” v Praze obsadil známé i méně známé tváře
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!