Nosiče

Vyšla deluxe edition CD muzikálu “Kat Mydlář”


Jak jsme avizovali v reportáži ze křtu CD muzikálu Michala Davida “Kat Mydlář“, tak se také stalo. Na konci srpna vyšla dvoudisková deluxe edition CD. Jedná se v podstatě o původní CD doplněné jedním bonusovým diskem. To obsahuje čtyři písně z muzikálu, v nichž Michal David nazpíval part Jana Jessenia, Jana Mydláře a Jana Jessenia mladšího. Na CD je dále i vyprávění Pavla Soukupa o postavách a historickém pozadí příběhu Kata Mydláře se scénickou hudbou z muzikálu. A na závěr uslyšíte rádiovou verzi hitu “To stárnutí zrádné”. CD lze za 349 korun zakoupit na Popron.cz.

Obal deluxe edice CD "Kata Mydláře"

Tracklist bonusového CD:

1. Michal David, Alžbeta Bartošová – Chvíle, které chválím
2. Michal David, Ladislav Spilka – Žal svůj mám
3. Michal David – Zrádcem on se zdá
4. M. David, J. Vojtek, D. Hůlka, P. Kolář – To stárnutí zrádné
5. Pavel Soukup – Kat Mydlář
6. Pavel Soukup – Rudolf II.
7. Pavel Soukup – Magistr Eduard Kelley
8. Pavel Soukup – Jan Jessenius
9. Pavel Soukup – Bitva na Bílé hoře
10. Josef Vojtek, Daniel Hůlka, Petr Kolář – To stárnutí zrádné (radio edit)

Recenze původního CD s tracklistem


Nosiče
Muzikáloví bardi a jejich nové kompilace
Recenze a reportáže
Je třeba oprášit Hamleta!
Praha
Manželé Landovi odhalili první podrobnosti k muzikálu “Klíč králů” se světovými ambicemi
 • Hanka

  Bojím se, že to bude fiasko. Představovala jsem si, že přibudou nové písničky, které bude zpívat jiná alternace. To, že je bude zpívat Michal David, mě dost zklamalo.


 • Alea

  A ještě mohl Michal David nazpívat Vaňuru, jeho bratra, Mandalénku, Žofii a ve video bonusu si zatančit Leu. Aby to bylo komplet!!!


 • Kuba

  Taky mě tahle “Deluxe edice” zklamala, čekal jsem nové písničky a alternace, místo toho vyšlo jedno stejný CD a druhý který kromě vyprávění P.Soukupa nestojí ani za zmínku. Možná tohle měli vydat hned a ne vydat hned po premiéře 1.cd a pak za půl roku to stejný, jen s přídavkem vyprávění a vlastně vůbec ničím novým. Doufám, že brzo vyjde DVD a bude kvalitně udělaný.


 • Irena

  Přidávám se k ostatním názorům. CD z muzikálu má být složené z hlavních písní s různými alternacemi, aby si posluchač mohl udělat obrázek o interpretech a ne aby pár písniček zpíval autor hudby. A ještě to nazývat “DELUXE EDITION”. Taky doufám, že brzy vyjde CD, ale chtělo by to variabilitu v alternacích, ne aby zase v roli Kata byl jen Dan Hůlka. Jako kdyby ostatní nebyli dobří.


 • Petr

  A co tam zpívá Lichtenberg …. “Money, money” ( pro méně zdatné “Peníze, peníze”)… ?


 • lili

  Petr boduje :-)


 • Jiří K.

  Kata Mydláře sice rád nemám a celé 2CD jsem neslyšel,ale teď bych se asi M. D. zastal…ve světě je to samozřejmě dáno tím, že alternace až na výjimky nejsou (existují pouze záskoky lidí z company do hl. rolí), ale na nahrávkách vždy vystupuje celou dobu totožná sestava lidí – jako na představení. A právě když se vydává nějaká “deluxe edition”, tak dost často bývají na CDčkách jako bonusy písně/demo nahrávky písní právě nazpívané přímo autorem hudby. A lidé to berou jako velkou vzácnost.


 • Petr

  Díky za kompliment, ale on (Lichtenberg) stejně nevi co to je a z kterého muzikálu, dělá umění, kterému nerozumí a pak ty jeho představení tak vypadají.