Nosiče

Sweeney Todd na DVD, Rozparovač až na podzim


Filmová verze slavného muzikálu Sweeney Todd, od režiséra Tima Burtona, s Johny Deppem v hlavní roli, již vyšla na bohatém 2diskovém DVD. Také jsme se tento měsíc na DVD dočkali muzikálového filmu Across the Universe, ve kterém uslyšíte největší hity skupiny Beatles. A jak to vypadá s českým DVD s dokumentem z příprav muzikálu Jack Rozparovač? Pravděpodobně bude až na podzim.

Sweeney Todd vyšel 9.6.2008 v dvoudiskové edici, na které kromě filmu ve špičkové obrazové a zvukové kvalitě, nalezneme několik dokumentů o vzniku filmu, divadelního muzikálu i vlastně celého hororového divadla. Nakoukneme také do historie legendy o ďábelském holiči, která strašila děti už v 18. století, a zaspekulujeme, jestli Sweeney Todd opravdu žil. Pokud jste fanoušky tohoto muzikálu, nemělo by vám uniknout DVD se záznamem koncertní verze muzikálu v San Franciscu v roce 2001. DVD naleznete pod názvem Sweeney Todd In Concert. Stejně jako filmové DVD, se cena pohybuje kolem 400 korun.

O pár dní dříve vyšel na DVD i filmový muzikál Across the Universe. Pokud jste stará DVDčka už odepsali, seženete tento film i na Blu-Ray discích. Samozřejmě se dočkáme i několika bonusů – komentářů režisérky a hudebního producenta, prodloužených hudebních vystoupení, vynechaných scén, dokumentů o přípravě a vzniku filmu, fotogalerie, a dalších… DVD opět seženeme kolem 400 korun, BD kolem 800 korun.

Ačkoliv, že DVD o přípravách muzikálu Divadla Kalich Jack Rozparovač  “Jak vznikal Jack” je již pokřtěné, tak v prodeji bude pravděpodobně až na podzim tohoto roku, oproti původně ohlášenému datu 9.6.2008.


Nosiče
Kamila Nývltová pokřtila své debutové CD, obsahuje i unikátní píseň z muzikálu “Carmen”! (+ video)
Nosiče
Ostravská REBECCA vyšla na CD (+ video)
Nosiče
Lukáš Vlček vydal CD V barvách barytonu
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!