Nosiče

DVD muzikálu Golem již v předprodeji!


Konečně se fanoušci muzikálu Karla Svobody Golem dočkali. DVD se záznamem představení je již v předprodeji a oficiálního výdání se dočkáme  5.5.2008. Co všechno na 2DVD najdete se dozvíte v našem článečku.

Přední strana obalu DVDJak lze vyčíst z předchozího odstavce, DVD vyjde ve dvoudiskové verzi. Kromě záznamu celého představení se dočkáme i četných a hlavně zajímavých bonusů. A to obvyklý výběr alternací, videoklip, fotogalerie, profily tvůrčího týmu a umělců, dokument z přípravy muzikálu, vznik Divadla Hybernia, přídavek a vzpomínku na Karla Svobodu s dosud neuveřejněnými záběry.

Stále se neví, zda bude záznam představení s jednou alternací nebo to bude sestřih více představení a dočkáme se většiny umělců (aktualizace – jedná se o sestřih více alternací). Tak i tak se ale dočkáme bonusů, kde by měly být opravdu všechny alternace.

Zadní strana DVD

Materiálu bude mít délku téměř 4 hodiny (oproti Angelice je to však o dost méně) a majitelé domácích kin si mohou užít zvuk Dolby Digital 5.1. Běžná cena je 399 korun, v předprodeji to je o trochu méně, 349 korun.

Pokud jste ještě neměli možnost tento muzikál vidět, rozhodně neváhejte a věřím, že se v září potkáme na některém z představeních. A pro fanoušky to je samozřejmě nutnost.

Exkluzivní předprodej probíhá na eshopu Popron.cz.


Praha
Obsazení obnovené premiéry muzikálu “Dracula” již odhaleno!
Aktuální zprávy
Hlavní roli v novém českém muzikálu Mefisto si zahrají Josef Vojtek a Lukáš Kumpricht
Aktuální zprávy
Muzikál DOKTOR OX se představil a zazpíval (+ video)
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!