Aktuální zprávy

“Symfonie ledu” přibruslí s Danielem Hůlkou a Evou Urbanovou (+ soutěž o vstupenky)


Na ledové ploše pražského hotelu Hasa se v úterý 4. června 2013 konala tisková konference k nové show “Symfonie ledu“, ve které se mimo jiné představí řada olympijských vítězů, či vystoupí řada zpěváků, z toho české hvězdy Daniel Hůlka, Eva Urbanová nebo Petra Peterová. Přinášíme vám informace o show, fotografie z tiskové konference i samotné show, video ukázku a soutěž o vstupenky.

Kombinaci operní a muzikálové hudby a krasobruslení přiveze na začátku října do Prahy, Ostravy a Brna nová show “Symfonie ledu”, která má v České republice tři zastávky. Nejprve se 5. října uskuteční v Praze, o den později 6. říjnaOstravě a nakonec 7. říjnaBrně. Na Slovensku se představí 8. října v Bratislavě.

Na ledu se návštěvníkům představí hvězdy světového formátu. Mezi ně patří olympijský vítěz ze Salt Lake City Alexej Jagudin nebo jeho krajanka Irina Slutská, která na stejných hrách získala stříbrnou medaili, dále Taťjana Totmianinová, nebo Ilja Averbuch. V show se dále objeví i olympijský vítěz z Turína Maxim Marinin, který získal zlato v kategorii sportovních dvojic s partnerkou Totmianinovou a vítězové kategorie tanečních párů Tatiana Navková a Roman Kostomarov na stejných hrách. Ze známých dvojic se představí také Maria Petrová a Alexej Tichonov nebo Albena Denková a Maxim Staviski.

Symfonie ledu

Alexej Jagudin s dcerou, Daniel Hůlka, producent Roman Hodoň, Ilja Averbuch a Taťjana Totmianinová

Chybět zřejmě nebude ani český zástupce Michal Březina. “Budu poprvé v životě jezdit na živě zpívanou hudbu. Rád zkouším věci, které jsou nové a ani minutu jsem nepřemýšlel, že bych do tohoto projektu nešel,” řekl Březina. Jeho účast na show by mohlo ohrozit pouze konání soutěže ze série Grand Prix, které by se v předolympijském roce musel zúčastnit

V programu vystoupí deset zpěváků, české zástupce bude reprezentovat Eva Urbanová, Daniel Hůlka a Petra Peterová. Další sólisté přijedou z Moskvy. Diváci se mohou těšit na operní písně i rockové a muzikálové skladby.

Daniel Hůlka, který na tiskové konferenci předvedl své bruslařské umění, po svém vystoupení na ledě řekl, že raději bude při show jen zpívat. Jak dodal, k tomu, aby na svoje angažmá v Symfonii ledu kývl, mu prý stačilo vědět, že zpívat na ní bude Eva Urbanová. „Když se svou účastí souhlasila Eva Urbanová, bylo mi jasné, že se určitě jedná o kvalitní show,“ vysvětlil zpěvák.

Symfonie ledu

Daniel Hůlka zvládl i "holubičku"

Symfonie ledu

"Bruslaře" Daniela Hůlku přišla spontánně podpořit jeho muzikálová kolegyně Kamila Nývltová

Symfonie ledu

Tisková konference: Taťjana Totmianinová, Alexej Jagudin, Ilja Averbuch, Daniel Hůlka a producent Roman Hodoň

Vstupenky na show “Symfonie ledu” jsou v prodeji v síti Ticketportal od 390 do 1 490 korun.
Organizátoři i účastníci akce se navíc dohodli, že povodněmi zkoušeným Pražanům poskytnou na vystoupení 5. října slevu dvacet procent. Zlevněné vstupné lze zakoupit jen do konce června.

Lidé, kteří si vstupenky zakoupili již na dubnový termín, nemusejí zoufat. Jejich lístky zůstávají platné.

Soutež o vstupenky

Vyhrajte 2 vstupenky na show: 6.10. 2013 od 18 hod. – ČEZ ARÉNA Ostrava

Odpovězte správně na otázku

Jakou velikost bruslí měl na sobě Daniel Hůlka během tiskové konference?

  • a) 45
  • b) 48
  • c) 50

Odpovědi zasílejte do 30.6.2013 na e-mailovou adresu: souteze@musical.cz

Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který obdrží 2 vstupenky na show v Ostravě.

Video ukázka

Fotogalerie show

Symfonie ledu

Alexej Jagudin

Symfonie ledu

Maxim Staviski a Albena Denková

Symfonie ledu

Margarita Drobiazko a Povilas Vanagas

Symfonie ledu

Ilja Averbuch

Symfonie ledu

Michal Březina

Symfonie ledu

Roman Kostomarov a Tatiana Navková

Symfonie ledu

Maria Petrová a Alexej Tichonov

Symfonie ledu

Maxim Marinin a Tatiana Totmianina

Autorem fotografií z tiskové konference je exkluzivně pro Musical.cz Radek Janda. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, Facebooku apod., ozvěte se nám na e-mail redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno!

Fotografie show: Agentúra 212


Aktuální zprávy
Divadlo Kalich otevřelo své muzikálové brány (+ video)
Aktuální zprávy
Stream muzikálu FANTOM LONDÝNA. Pouze jednou
Aktuální zprávy
Pražská konzervatoř uvede nový český původní muzikál Závišův kříž