Praha

Předprodej vstupenek na muzikál “RENT” v Divadle Kalich zahájen


Úspěšné letní uvedení broadwayského muzikálu “RENT” v režii Steva Josephsona se ve stejné produkci představí od března 2014 v pražském Divadle Kalich. Dosud je naplánováno 6 exkluzivních repríz, které jsou od minulého čtvrtka v prodeji. I tentokrát půjde o uvedení v anglickém originále s českými titulky a živou kapelou přímo na jevišti.

Roman Tomeš a Michaela Doubravová v muzikálu "RENT"

Roman Tomeš a Michaela Doubravová v muzikálu "RENT"

Oproti letní produkci “Rentu” v Divadle Na prádle se inscenace v Divadle Kalichu scénograficky rozroste a herecké obsazení bude mírně obměněno. “Konečná herecká sestava se momentálně ladí po dokončených doplňovacích konkurzech,” sdělil našemu serveru tiskový mluvčí divadla Jaroslav Panenka. Cenové rozpětí vstupenek je stejné jako u ostatních muzikálů Divadla Kalich, tj. od 199 do 699 Kč. Vstupenky zakoupíte v síti TICKET ART nebo přímo na webových stránkách Divadla Kalich.

ČTĚTE NAŠI RECENZI MUZIKÁLU “RENT” Z DIVADLA NA PRÁDLE

Po Novém roce se můžete v Divadle Kalich dále těšit na návrat oblíbeného muzikálu Daniela Landy “Touha“, který bude mít obnovenou premiéru 6. února 2014. I tento muzikál doplní nové herecké posily, těšit se do konce sezóny můžete na 20 představení. Dále Kalich pokračuje v uvádění svých úspěšných muzikálových titulů “Johanku z Arku“, “Osmý světadíl“, “Pomáda” a pochopitelně také nejnovějšího muzikálu Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové “Mauglí“. Ten do konce roku 2013 ještě čekají přidaná vánoční představení a speciální silvestrovská repríza.


Praha
“Děti ráje” zahrají dětem z Motola
Praha
Unikátní koncert The Greatest Show plní tajná přání svým divákům. Přihlásit se může kdokoli
Pozvánky a konkurzy
“Fantom opery” skutečně poprvé míří do ČR, Dr. František Janeček vypsal konkurz
 • Bětka

  proč je na tento výborný muzikál vyhlášeno jen 6 repríz?? je ještě nějaká šance na zvednutí tohoto čísla?? děkuji Bětka


 • ven-da

  Doufám,že je to proto,že se chystá česká verze ( těch 6 repríz )


 • Fíla

  Pravděpodobně je to tak, jak říka ven-da. Asi chtějí ještě nechat pár repríz v ang pro ty, co to tak neviděli (protože to byla fakt bomba!!!), a snad bude potom hned česká verze. A nebo taky jestli bude zájem, tak třeba přidají. Uvidíme.


 • Karol

  Tak jsem zaslechla.. zůstává R. Tomeš, T. Vaněk, M. Kluch, M. Doubravová, M. Procházková, T. Martinková,… no prostě asi většina z těch co byli na prádle, jen opravdu pár lidí neprošlo…jak z hl. rolí tak company, kdo je nahradí nevím. Tak snad už to brzy odhalí.


 • Vašek

  Hlavně, aby v roli Angela vystupoval Lukáš Pečenka. Ten byl naprosto báječný! Už kvůli němu se na ten muzikál vypravím znova a znova :)