Praha

EXKLUZIVNĚ: Obsazení silvestrovského představení “Robina Hooda”


Pražské Divadlo Kalich před třemi lety zavedlo velice pěknou tradici silvestrovských představení. Po sérii muzikálu “Touha” se letos žezla ujímá “Robin HoodGábiny Osvaldové a Ondřeje Soukupa v režii a choreografii Jána Ďurovčíka. Opět se můžeme těšit na zcela jedinečné představení plné silvestrovských vtípků, na které dlouho nezapomenete. Díky spolupráci s divadlem Kalich Vám přinášíme obsazení tohoto představení!

Silvestrovská představení v Kalichu mají už několikaletou tradici a diváci vědí, že poslední večer v roce je na jevišti hercům dovoleno skoro všechno. To znamená, že režisér i producent přivřou obě oči a herci mají prostor ke svým nápadům. Představení pak končí přípitkem proneseným přímo z jeviště,” popisuje silvestrovskou atmosféru Jaroslav Panenka, tiskový mluvčí divadla Kalich. Atmosféru Silvetru 2009 s “Touhou” si můžete přečíst také v naší recenzi.

Robin Hood v divadle Kalich (foto Richard Kocourek)

A na koho se tedy na Silvestra můžete těšit? V hlavní roli Robina Hooda se představí Václav Noid Bárta a jako jeho “křehká” polovina Mariana Martina Bártová. V dalších rolích uvidíte Kamila Střihavku, Radku Pavlovčinovou, Jiřího Zonygu, Petra Opavu, Zdeňka Podhůrského, Michala Pleskota a další… Obsazení se samozřejmě může kvůli nemoci účiknujících nečekaně změnit. Silvestrovské představení začíná již v 17 hodin a vstupenky lze zakoupit v síti Ticket Art.


Praha
“Kudykam” odhalil své verše na veletrhu Svět knihy
Praha
“Antoinetta – královna Francie” zahájila zkoušky, uspořádala ples a zveřejnila obsazení (+ synopse)
Pozvánky a konkurzy
Bára Basiková zazpívá v Divadle Kalich poprvé na komorním recitálu (+ soutěž o 3×2 vstupenky)
 • Briseis

  Už se těším. Ale kdo bude hrát Willa a Kitty? :))


 • Martin K.

  Díky za tento článek. Vstupenky mám na Silvestrovského Robina už min. půl roku zakoupeny a byl jsem zvědavý, kdo bude hrát; toto obsazení jsem si téměř přál, abych mohl porovnat s obsazením, které jsem již viděl.


 • tom2410

  Jedna novinka :)) Dle oficiálním stránek a fb stránek Toma Savky, se Tom chystá naskočit do role Robina :))) Premiéru si odehraje na Slovensku a podle mě bude jako Robin naprosto skvělej, jako v každý jeho roli :)


 • Olynka

  Jsem moc ráda, že jsem šla. Martina Bártová má velký komediální potenciál, a její “Javor” s Tesaříkem mi málem způsobil nehodu (to víte, ty fronty u WC). Robin letící z balkonu v tričku Batmana, čarodějnice v růžové sukýnce, pějící: …můj milej Kamčo, já jsem tvoje Radka…” a na závěr Much vyznávající Willu Scarletovi lásku – prostě masáž bránice.