Aktuální zprávy

Novoroční bowlingový turnaj HdK má své vítěze!


Protagonisté muzikálu Vražda za oponou, činohry Včera tě zabiju!, zástupci divadla, sponzorů, spřátelené HC Slavia Praha, novináři, ale hlavně děti z Dětského domova Klánovice se ve středu 18. ledna utkali na bowlingových drahách “Na Ovčíně” o poháry věnované divadlem. Důležitým podtextem celé akce bylo zahájení charitativní sbírky pro děti klánovického domova. Na každém představení výše zmiňovaných kusů bude na konci v prodeji 5ks limitovaných a podepsaných programů, plakátů a potvrzujících certifikátů v hodnotě 500,-Kč, výtěžek z tohoto prodeje pak celý půjde do DD Klánovice.

A teď už k výsledkům turnaje: na prvním místě mezi ženami se umístila ředitelka DD Klánovice Mgr. Dana Kuchtová z týmu LOL, mezi “muži” Vagu (vlastním jménem Vašek) z týmu Ghetto 5 z DD Klánovice a v soutěži týmů nejvíce zabodoval tým HDK v čele s uměleckým šéfem Mgr. Pavlem Polákem. Sláva vítězům – čest poraženým!

Toto setkání nezůstane ojedinělým, všichni si slíbili nejen odvetu, ale také setkání v divadle, v ochozech HC Slavia Praha a v Dětském domově Klánovice. Takže se máme na co těšit!

Účinkující "Vraždy za oponou" a činohry "Včera tě zabiju" se speciálním certifikátem dokládající koupi speciální edice programu a plakátu. Výtěžek poputuje do Dětského domova Klánovice.

Pavel Polák, Ondřej Brzobohatý, Václav Noid Bárta

Společné foto účastníků

(tisková zpráva: Hudební divadlo Karlín, foto: Martin J. Polák)


Fotoreportáže a galerie
Bowlingový turnaj Hudebního divadla Karlín
Aktuální zprávy
Prahu navštíví originální broadwayská produkce WEST SIDE STORY, oslaví 100. výročí jeho tvůrců
Aktuální zprávy
Divadlo Na Prádle připravuje českou premiéru Larsonova muzikálu TICK, TICK… BOOM!
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!