Aktuální zprávy

Muzikálové léto Hudebního divadla Karlín se 100% zárukou vrácení peněz


Hudebního divadla Karlín prodává vstupenky na Muzikálové léto 2021 se zárukou vrácení peněz. Ty budou vráceny v případě neuskutečnění představení do konce léta v případě neočekávaných vládních nařízení!

Muzikálové léto Hudebního divadla Karlín na Letní open air scéně v areálu PVA EXPO Praha – Letňany je konečně na dosah ruky!

Slib vrácení peněz:

“Představení pod širým nebem ruku v ruce s rozvolňováním protiepidemických opatření i v kultuře uvedeme v červenci a srpnu 2021 a slibujeme divákům, kteří si nakoupí na Muzikálové léto vstupenky, záruku vrácení peněz, pokud bychom nebyli schopni „váš muzikál“ odehrát do konce letní open air sezóny. Moc nám na našem divákovi záleží a věříme, že v této nelehké době právě tuto skutečnost ocení a o svou investici do vstupenek nebude mít strach. Zároveň lze na představení Muzikálového léta měnit vstupenky či vouchery z neodehraných představení,” zní zpráva z Hudebního divadla Karlín.

Než divadlo uvítá na Letní scéně první diváky, nečeká se založenýma rukama. V současné době se pečlivě zkouší a mimo to byl v únoru natočen s Václavem Noidem Bártou klip, který měl včera (10. 5. 2021) premiéru na Instagramu a Facebooku divadla, a který je zároveň pro všechny pozvánkou na Muzikálové léto!

Vítanou novinkou je i nový web Hudebního divadla Karlín, který je velmi intuitivní a divákům usnadní orientaci v aktuálním programu divadla a především nákup vstupenek on-line!

Ale teď již k Muzikálovému létu!
Na co se tedy mohou diváci konečně těšit?
Kasovní trhák Sestra v akci s Lucií Bílou v hlavní roli, na premiéru muzikálu Rebelové, který byl zkoušen celé loňské léto a jejíž původní neuskutečněný termín byl 3. prosinec 2020 (nově tedy budou premiéroví diváci přivítáni v pátek 9. července 2021, o den dřív proběhne předpremiéra), ale také na koncertní verzi rockové opery Jesus Christ Superstar či muzikálu Carmen, nejúspěšnějšího muzikálu v novodobé historii divadla. Derniéra Carmen byla plánována na 11. 11. 2020, teď se s ní tedy divadlo rozloučí výjimečným koncertem pod širým nebem ve středu 21. července 2021 od 19:00 hod.

Zajímavostí je i to, že lze představení sledovat také z automobilů, pro něž je v hledišti vymezeno několik míst!

Muzikálové léto, letní scéna, Hudební divadlo Karlín, HDK, vrácení peněz, Sestra v akci, Rebelové

Vstupenky na všechna představení Muzikálového léta, které proběhne od 1. července do srpna 2021 v areálu PVA Expo Praha v Letňanech jsou již v prodeji, lze je tedy nejen kupovat, ale na tyto termíny i vyměňovat vstupenky z neuskutečněných představení! Vstupenky na Muzikálové léto jsou nejlepším dárkem všem, kteří hladoví po divadle a muzikálech a také podporou divadla!

Novým místem, kde lze od 15. května nakupovat vstupenky a kde vám také rádi pomohou s výběrem je prodejna Hudebního divadla Karlín v OC Letňany, tedy nejblíže místu, kde se Muzikálové léto 2021 bude konat.

Na závěr pozvání z úst Egona Kulhánka, ředitele Hudebního divadla Karlín: „Co nejsrdečněji vás zvu, přijďte za námi do Letňan, přijďte si to užít a zároveň tím podpořit naše kolegy interprety, kteří jsou v této době už více než rok bez práce, kterou milují.“

Celý program Muzikálového léta i prodej vstupenek na www.hdk.cz/program/


REBELOVÉ

ukázky ze zkoušky

Oliver TwistViktorie Tandlerová

Náš ideálDominika Býmová, Jan Révai

Hvězda na vrběPetr Ryšavý, Richard Pekárek, Josef Fečo, Sarah Salloum, Sára Hoblová, Katharine Selešiová, Filip Hořejš

Popocatepetl twistPetr Ryšavý, Richard Pekárek, Josef Fečo, Sarah Salloum, Sára Hoblová, Katharine Selešiová


Aktuální zprávy
Zkouška muzikálu TRHÁK v Divadle Broadway (+video a soutěž o vstupenky)
Praha
„Mona Lisa“ vstoupila do koloběhu zkoušek
Praha
Muzikálová “Lucie” zůstává tajemná i po odhalení ukázek
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!