Aktuální zprávy

“Kapka medu pro Verunku” se hledá už i v Ostravě (+ nové video)


Úspěšný rodinný muzikál “Kapka medu pro Verunku” z dílny Pixa-production, který okouzluje v pražském Divadle Hybernia čím dál tím více nejenom malých, ale i velkých diváků, se vydává na 4 exkluzivní představení do Ostravy.

“Kapka medu pro Verunku” se odehrává na pohádkovém ostrově, kde vedle sebe žijí tři království známá z pohádek: Zlatovláskov, Popelkov a Honzovsko. Království žijí vedle sebe v míru, spolupracují, pomáhají si a obchodují, ale trochu zapomínají na čistotu životního prostředí. Princové se chtějí ženit, ale nevěsta je jenom jedna, což jinak na klidném mírumilovném ostrově způsobí obrovský mezinárodní konflikt. A pak se to všechno stane: Královna přírodních sil se rozzlobí a společně s pohádkovými bytostmi připraví všem královským rodinám a hlavně princům, budoucím králům, velkou zkoušku odvahy, moudrosti a hlavně chování k přírodě a k sobě navzájem. Chce princům ukázat, co generace jejich rodičů zanedbala a v čem by měli být jiní. Cesta plná překážek, peripetií, a úkolů je zkouškou tří rozdílných chlapeckých povah. Symbolicky je také cestou měnící chlapce v dospělé muže a je i prostředkem k nalezení hodnot a přátelství.

Kapka medu pro Verunku - Ostrava 2013

A jak vše dopadne? O tom se můžete přesvědčit v Domě kultury města Ostravy, kam se právě na pár dní muzikál přestěhoval.

V Ostravě se odehrají 4 exkluzivní představení a to 31.10. (18 h.), 2.11. (15 h.) a 3.11. (11 a 15 h.). Dvě speciální představení pro školy jsou již beznadějně vyprodána.

Vstupenky v hodnotě 290-490 Kč zakoupíte v prodejní síti společností Ticketportal a Ticket Art či na pokladně a webu Domu kultury města Ostravy.

VIDEO: ukázka z finálové děkovačky


Aktuální zprávy
Jak budou probíhat letošní “muzikálové” Ceny Thálie? Ondřej Kepka vysvětlil podrobnosti
Aktuální zprávy
Muzikál MEFISTO nahrává hudbu se symfonickým orchestrem
Aktuální zprávy
DJKT Plzeň zve na výjimečné koncerty
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!