Pozvánky a konkurzy

Srdcový král vtrhne do Muzea Grévin! Soutěžte s námi o 3×2 vstupenky do muzea


Nesmrtelný král rock’n’rollu Elvis Presley se znovu objeví v nablýskaném kostýmu, a to v nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha. O víkendu 10. – 11. září propadne celé muzeum „elvisománii“ a nezapomenutelným hitům nesmrtelného zpěváka. Na scéně Grévinu Elvise představí herci a zpěváci Divadla Kalich, kteří úplně poprvé na veřejnosti zazpívají ochutnávky právě připravovaného muzikálu Srdcový král, jehož premiéra proběhne 21. září. Na Musical.cz navíc můžete vyhrát 3×2 volné vstupenky do Muzea Grévin.

Plakát k Víkendu s Elvisem

Plakát k Víkendu s Elvisem

V rámci konceptu muzea plného živé zábavy spojili síly pražský Grévin, Divadlo Kalich a jeden ze spoluautorů projektu “Muzeum Grévin žije” herec Petr Batěk. Na druhý zářijový víkend nachystali zábavný program věnovaný rock’n’rollovému králi. Elvisů bude plné muzeum! Vystoupí tu nejen hvězdy nového českého muzikálu Srdcový král, ale celý zástup Elvisů, kteří budou návštěvníky bavit v průběhu víkendu. Vévodit této podívané bude dokonalá vosková socha zpěváka, která je součástí expozice muzea, oděná v přesné replice kostýmu z roku 1972 známého z obalu desky „Burning love“.

To není vše. Pro návštěvníky je připravena kvízová hra napříč muzeem, dostanou možnost vyzkoušet si hru na bicí a jiné nástroje v rámci rytmického workshopu. Na návštěvníky, kteří dorazí do Grévinu převlečeni v tematickém kostýmu Elvise, čeká odměna v podobě voucheru na vstupné do muzea 1+1.

Elvise z pražského Grévinu si už stihli oblíbit i herci ze zmíněného muzikálu při společném focení. Nesmrtelné hity Elvise Presleyho jako „Blue Suede Shoes“ nebo „Heartbreak Hotel“, romantickou baladu „Love Me Tender“, či dříve hitpárady bořící singly „Hound Dog“ a „Don’t Be Cruel“ opatřené českým textem Adama Nováka, zazní v sobotu 10. září právě v předpremiérové ochutnávce v Musée Grévin Praha. Vystoupení představitelů hlavních rolí se uskuteční v dolním vestibulu muzea (vstup zdarma) ve dvou blocích – cca v 11:30 a 13:00.

Další informace o Muzeu Grévin a víkendové akci s Elvisem naleznete na www.grevin.com.

Více informací + video ukázky z muzikálu SRDCOVÝ KRÁL

Pozvánka herců Divadla Kalich na vystoupení v Muzeu Grévin

Soutěž o 3×2 volné vstupenky do Muzea Grévin

Soutěž již byla uzavřena.

Výherci vstupenek jsou:

Martina Řezníčková
Jana Galíková
Marian Rohoška


Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení rolí a company do muzikálu ELISABETH
Pozvánky a konkurzy
Náhradní termín konkurzu do muzikálu SOMETHING ROTTEN!
Pozvánky a konkurzy
AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ vypisují konkurz na obsazení vedlejších rolí a company
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!