Soutěže

Soutěž o 3 CD české verze muzikálu “Mary Poppins”


Už od 14. února 2013 v pravidelných intervalech na kulatých 30 repríz přiletí v nadšeně přijímaném  nastudování Městského divadla Brno do pražského Divadla Hybernia známá disneyovská chůva Mary Poppins, v divadelní adaptaci filmového muzikálu podle knih P. L. Traversové s hudbou a texty bratří Shermanů, s dalšími novými písněmi George Stilese a Anthony Drewea. Mary Poppins si pohostinsky v Praze zahraje Monika Absolonová a také brněnské alternantky. To vše samozřejmě s roztomile hravými texty Jiřího Joska, ve scénografii Petra Hlouška vytvořené podle originálního londýnského konceptu a režii Petra Gazdíka. A aby jste se mohli na pražské hostování náležitě naladit, můžete se zúčastnit soutěže o 3 CD z brněnského nastudování s dvaceti skladbami.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku:

O kolik dětí se Mary Poppins stará a jak se jmenují?

Vizuál brněnského CD "Mary Poppins"

Správné odpovědi posílejte do 10. 2. 2013 (včetně) na známou e-mailovou adresu souteze@musical.cz,  například s předmětem “Mary Poppins – CD”. Nezapomeňte k odpovědi připsat též svou poštovní adresu, která bude využita pouze k účelům zaslání výhry.

Termíny představení zjistíte a vstupenky na pražské uvedení Mary Poppins seženete například na stránách produkující společnosti Musical Production. CDčka do soutěže laskavě věnovalo Městské divadlo Brno.


Praha
Do Kongresového centra se vrací muzikálová produkce. Uhádněte světový titul a vyhrajte vstupenky na premiéru!
Soutěže
Chcete být prvními diváky muzikálu VLASY v Divadle Kalich? Soutěžte o vstupenky
Soutěže
Vyhrajte vstupenky a další pěkné dárky muzikálové show MADAGASKAR
 • Pavlína

  Dozvíme se kdo vyhrál?


 • Ondřej Doubrava

  Soutěž jsem bohužel ještě nevylosoval, protože jsem tento týden nemocný, takže spíš než u počítače jsem v posteli a stejně je venku tolik sněhu, že bych momentálně se svým mechanickým vozíkem nemohl výhry rozeslat. Chtěl jsem vše udělat v pondělí, ale bacily mě přemohly. Vše vyřeším v příštím týdnu, omlouvám se za zdržení.


 • thenardier

  hlavně at je líp ondřeji


 • Ondřej Doubrava

  Velmi se omlouvám za, u mě velmi neobvyklý, průtah s odesláním CDček, výherci o ně samozřejmě nepřijdou, jen se nemoc trochu protáhla, do toho mě vždycky buďto zradí počasí a cesta k poště je skoro pořád zasněžená (ponaučení pro příště soutěže z mé strany v zimě nepořádat), nebo se musím věnovat práci. Ale neustále na to myslím a jelikož práce už bude brzy u konce, hned jak bude možnost, tak na poštu šupajdím.


 • Ondřej Doubrava

  Podařilo se a CDčka už putují ke Květě Petrželkové, Josefu Berkovi a Ondřeji Drobilovi.Ještě jednou se omlouvám za velké zdržení a výhercům gratuluji.