Soutěže

Soutěž o 3 CD české verze muzikálu “Mary Poppins”


Už od 14. února 2013 v pravidelných intervalech na kulatých 30 repríz přiletí v nadšeně přijímaném  nastudování Městského divadla Brno do pražského Divadla Hybernia známá disneyovská chůva Mary Poppins, v divadelní adaptaci filmového muzikálu podle knih P. L. Traversové s hudbou a texty bratří Shermanů, s dalšími novými písněmi George Stilese a Anthony Drewea. Mary Poppins si pohostinsky v Praze zahraje Monika Absolonová a také brněnské alternantky. To vše samozřejmě s roztomile hravými texty Jiřího Joska, ve scénografii Petra Hlouška vytvořené podle originálního londýnského konceptu a režii Petra Gazdíka. A aby jste se mohli na pražské hostování náležitě naladit, můžete se zúčastnit soutěže o 3 CD z brněnského nastudování s dvaceti skladbami.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku:

O kolik dětí se Mary Poppins stará a jak se jmenují?

Vizuál brněnského CD "Mary Poppins"

Správné odpovědi posílejte do 10. 2. 2013 (včetně) na známou e-mailovou adresu souteze@musical.cz,  například s předmětem “Mary Poppins – CD”. Nezapomeňte k odpovědi připsat též svou poštovní adresu, která bude využita pouze k účelům zaslání výhry.

Termíny představení zjistíte a vstupenky na pražské uvedení Mary Poppins seženete například na stránách produkující společnosti Musical Production. CDčka do soutěže laskavě věnovalo Městské divadlo Brno.


Pozvánky a konkurzy
Ondřej Brzobohatý v neděli se svými hosty rozezní Fórum Karlín, vyhrajte u nás 3×2 vstupenky
Soutěže
Hana Křížková žije báječně – soutěž o vstupenky
Soutěže
Soutěž: Poznejte hlas a vyhrajte dvě vstupenky na “Mauglího”
 • Pavlína

  Dozvíme se kdo vyhrál?


 • Ondřej Doubrava

  Soutěž jsem bohužel ještě nevylosoval, protože jsem tento týden nemocný, takže spíš než u počítače jsem v posteli a stejně je venku tolik sněhu, že bych momentálně se svým mechanickým vozíkem nemohl výhry rozeslat. Chtěl jsem vše udělat v pondělí, ale bacily mě přemohly. Vše vyřeším v příštím týdnu, omlouvám se za zdržení.


 • thenardier

  hlavně at je líp ondřeji


 • Ondřej Doubrava

  Velmi se omlouvám za, u mě velmi neobvyklý, průtah s odesláním CDček, výherci o ně samozřejmě nepřijdou, jen se nemoc trochu protáhla, do toho mě vždycky buďto zradí počasí a cesta k poště je skoro pořád zasněžená (ponaučení pro příště soutěže z mé strany v zimě nepořádat), nebo se musím věnovat práci. Ale neustále na to myslím a jelikož práce už bude brzy u konce, hned jak bude možnost, tak na poštu šupajdím.


 • Ondřej Doubrava

  Podařilo se a CDčka už putují ke Květě Petrželkové, Josefu Berkovi a Ondřeji Drobilovi.Ještě jednou se omlouvám za velké zdržení a výhercům gratuluji.