Rychlé zprávy

Pozvánka na vánoční koncert Kamily Nývltové a Daniela Hůlky


Vánoční koncert zpěvačky s výjimečným hlasovým projevem Kamily Nývltové, její kapely Fancy Free a hostem zpěvákem Danielem Hůlkou se bude konat 20. prosince 2010 od 18.00 hod v Divadle METRO na Národní třídě. Vstupenky v hodnotě 350 Kč lze zakoupit u všech prodejců sítě Ticket Art nebo přímo v pokladně Divadla METRO.

Na koncertě uslyšíte soulové písně, rockové balady, muzikálové hity a samozřejmě také společné duety obou těchto skvělých zpěváků. A protože jde o koncert vánoční, nebudou chybět ani vánoční skladby. Udělejte si čas v předvánočním shonu a přijďte si poslechnout krásné písničky a načerpat energii, kterou Kamila na svých koncertech rozdává plnými doušky. Ve spojení s Danielem Hůlkou bude navíc koncert jistě jedinečným hudebním zážitkem.

Plakát ke koncertu

Kamila Nývltová krátce o Danielu Hůlkovi:

“Když jsem byla malá holka, zhlédla jsem několik představení s úžasným Danem Hůlkou a moje tajné přání bylo si s ním někdy zazpívat. Netušila jsem, že po dvanácti letech se mé přání vyplní. Nejen, že po boku charismatického Dana hraji v muzikálech, ale když jsem Dana oslovila s přáním, jestli by si se mnou nechtěl zazpívat na koncertě, neváhal ani minutu. ‚Zazpívám a rád, protože jsi skvělá zpěvačka,‘ odpověděl Dan. To bylo pro mě v ten moment obrovské ocenění.”

Kamila Nývltová a její kapela "Fancy Free"


Rychlé zprávy
“Škola základ života” vyhrála pardubický GRAND Festival smíchu
Rychlé zprávy
26.9.2010 zrušeno představení dětského muzikálu “Bílý dalmatin”
Rychlé zprávy
“Děti ráje” mají nového malého Čusbuse i knihu
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!