Rychlé zprávy

Pozvánka na vánoční koncert Kamily Nývltové a Daniela Hůlky


Vánoční koncert zpěvačky s výjimečným hlasovým projevem Kamily Nývltové, její kapely Fancy Free a hostem zpěvákem Danielem Hůlkou se bude konat 20. prosince 2010 od 18.00 hod v Divadle METRO na Národní třídě. Vstupenky v hodnotě 350 Kč lze zakoupit u všech prodejců sítě Ticket Art nebo přímo v pokladně Divadla METRO.

Na koncertě uslyšíte soulové písně, rockové balady, muzikálové hity a samozřejmě také společné duety obou těchto skvělých zpěváků. A protože jde o koncert vánoční, nebudou chybět ani vánoční skladby. Udělejte si čas v předvánočním shonu a přijďte si poslechnout krásné písničky a načerpat energii, kterou Kamila na svých koncertech rozdává plnými doušky. Ve spojení s Danielem Hůlkou bude navíc koncert jistě jedinečným hudebním zážitkem.

Plakát ke koncertu

Kamila Nývltová krátce o Danielu Hůlkovi:

“Když jsem byla malá holka, zhlédla jsem několik představení s úžasným Danem Hůlkou a moje tajné přání bylo si s ním někdy zazpívat. Netušila jsem, že po dvanácti letech se mé přání vyplní. Nejen, že po boku charismatického Dana hraji v muzikálech, ale když jsem Dana oslovila s přáním, jestli by si se mnou nechtěl zazpívat na koncertě, neváhal ani minutu. ‚Zazpívám a rád, protože jsi skvělá zpěvačka,‘ odpověděl Dan. To bylo pro mě v ten moment obrovské ocenění.”

Kamila Nývltová a její kapela "Fancy Free"


Rychlé zprávy
Muzikálová CD divadla ABC v prodeji za akční cenu
Rychlé zprávy
26.9.2010 zrušeno představení dětského muzikálu “Bílý dalmatin”
Rychlé zprávy
“Škola základ života” vyhrála pardubický GRAND Festival smíchu
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!