Recenze a reportáže

Kamila Nývltová vydala nové CD plné překrásných vánočních melodií (+ soutěž)


Ve středu 13. listopadu 2013 se v pražském Bontonlandu uskutečnil křest nového CD „Vánoční dárek“ muzikálové a sólové zpěvačky Kamily Nývltové. Kmotrou alba se stala několikanásobná zlatá slavice Lucie Bílá, která CD pokřtila vánočním punčem. Speciálním hostem byl i zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta, který se na novém albu také podílel, napsal speciálně pro Kamilu jednu píseň. Na CD navazuje velký Vánoční koncert, který se uskuteční 10. prosince 2013 v Divadle Broadway.

Album obsahuje 10 krásných vánočních písní, mimo jiné i duety se zpěvačkou Lucií Bílou nebo zpěvákem Marianem Vojtkem. Album se natáčelo v srpnu – říjnu 2013 ve Studiu dh Vyžlovka. Producentem alba je Daniel Hádl. Kamila si spolupráci s ním velmi chválí. „Daniel Hádl je pro mě jeden z nejlepších producentů, se kterými jsem pracovala. Je to velký sluchař, muzikant a hlavně profík, který svoji práci vždy dotáhne do konce! Proto se k němu vždy ráda vracím“, říká zpěvačka.

Ukázka z CD: Kamila Nývltová a Lucie Bílá – Krajinou tou bájnou

„Vzhled CD vypadá jako dárek, takže už není třeba ho dále balit pod stromeček, chtěla jsem to tak, aby s tím fanoušci už neměli práci,“ dodává s úsměvem Kamila. Uvnitř bookletu jsou krásné fotografie, které pořídila dvorní fotografka Petra Kropáčová. „Jsem ráda, že jsem mohla vánoční album natočit, Vánoce mám moc ráda, jsou o setkávání a krásných chvílích strávených s rodinou a s lidmi, které máte rádi, tak doufám, že tímto CD navodím tu příjemnou vánoční atmosféru a udělám radost.

Kamila Nývltová "Vánoční dárek" - obal CD

Kmotrou alba se stala několikanásobná zlatá slavice Lucie Bílá, která vyrazila všem dech, když při křtu CD si nebrala s moderátorem Tomášem Matuškou servítky, na otázku, kdy vy jste začala vnímat Kamilu? Začala odpovídat Lucie způsobem sobě vlastním: „Víte co, já nepotřebuji Vaše otázky… Jestli opravdu mám nějakého benjamínka, tak je to Kamila. Nevím, jestli jste ji viděli v Aidě, ale není nikdo, kdo by tak nádherně zazpíval tu roli. Člověk ji věří, když brečí, když se bojí, když je zamilovaná a to je to, co nejvíc zpěvák má mít. Hlas je nádherná věc, ale to má skoro každý, ale to kouzlo osobnosti, který má Kamila, to má od Boha, to se nikdo nenaučí! Kamilu miluju, je to můj anděl. Je předurčena k veliké hudební kariéře a já tu vždycky budu pro ni. Ona je neuvěřitelná!“ O takové pokloně od zlaté slavice se jistě Kamile ani nezdálo!

křest CD Kamila Nývltová Vánoční dárek

CD JE POKŘTĚNO - Lucie Bílá, Kamila Nývltová, Václav Noid Bárta a moderátor Tomáš Matuška

Uznání se Kamile dostalo i od dalších kolegů z branže, kteří ji přišli na křest podpořit. Jedním z nich byl i zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta, který napsal speciálně pro Kamilu jednu píseň. „Tu písničku, co jsem napsal, jsem napsal pro tebe. A když jsem slyšel, jak jsi ji nazpívala, jakým způsobem, tak jsem se rozbrečel… Pouštím si ji stále a stále dokola. Prostě jsi ji posunula někam vysoko a ani já jsem si neuměl představit, že by to takhle šlo skvěle zazpívat. A já ti k tomu natočím klip,“ dodal s úsměvem Noid.

CD „Vánoční dárek“ je v prodeji v prodejnách  Bontonland a obchodním řetězci Tesco.

Písně z alba zazní také na Vánočním koncertu 10. prosince 2013 v Divadle Broadway v Praze, který nese podtitul “Kouzlo okamžiku”. Diváci se mohou těšit na vánoční a sváteční skladby s živým orchestrem Š. Eliáš & Hard Pop Job a skvělé hosty. Na koncertu vystoupí zpěvačky Dasha a Renata Drössler, zpěvák Marian Vojtko a Maranatha Gospel Choir. Spolu s Kamilou zazpívá též výborný zahraniční zpěvák a držitel mnoha světových ocenění Mano Ezoh.

Divadlo Broadway Dasha Renata Drössler Marian Vojtko Maranatha Gospel Choir Mano Ezoh Eliáš & Hard Pop Job

Vánoční koncert Kamily Nývltové - plakát

VSTUPENKY na koncert zakoupíte pouze prostřednictvím Divadla Broadway:
– On-line: ZDE
– Tel.: 225 113 311
– E-mail: info@divadlo-broadway.cz
– Osobně: Pokladna divadla Broadway

Soutěž o CD Kamily Nývltové “Vánoční dárek”

Odpovězte správně na soutěžní otázku a CD může být vaše

Jak se jmenuje píseň, kterou napsal Václav Noid Bárta speciálně pro Kamilu na její CD?

 • A) V mezích normy
 • B) Je to hřích
 • C) Bohatá nadílka

Odpovědi zasílejte do 23.11.2013 na adresu: souteze@musical.cz
Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který získá zmíněné CD.

Fotogalerie

křest CD Kamila Nývltová Vánoční dárek

Prsty Kamily Nývltové zdobil diamantový prsten od firmy D.I.C.

křest CD Kamila Nývltová Vánoční dárek

Lucie Bílá a Zdeněk Podhůrský

křest CD Kamila Nývltová Vánoční dárek

Kamila Nývltová dostala od přítele, tanečníka Tomáše Smičky, puget růží

křest CD Kamila Nývltová Vánoční dárek

Kamila Nývltová a Václav Noid Bárta, která dorazil s přítelkyní, modelkou Gábinou Dvořákovou

křest CD Kamila Nývltová Vánoční dárek

Autogramiáda Kamily Nývltové

křest CD Kamila Nývltová Vánoční dárek

Václav Noid Bárta si hrál na Supermana

křest CD Kamila Nývltová Vánoční dárek

Zátiší s "Vánočním dárkem"

křest CD Kamila Nývltová Vánoční dárek

Lucie Bílá, Kamila Nývltová a Václav Noid Bárta

křest CD Kamila Nývltová Vánoční dárek

Lucie Bílá a Kamila Nývltová

Autory fotografií jsou exkluzivně pro Musical.cz Kristýna Junková (foto 2, 4, 6, 8, 12)a Petr Marek (foto 5, 7, 9, 10, 11). Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, Facebooku apod., ozvěte se nám na e-mail: redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno!


Recenze a reportáže
“Křížem krážem muzikálem” zvedlo nadšené diváky ze sedaček (+ video)
Recenze a reportáže
V zákulisí Divadla Kalich s… Martinou Bártovou
Recenze a reportáže
“Evita”- sezóna muzikálů superlativů pokračuje!
 • Nick

  Paní Bílá si nevidí do pusy. Na světě je velké množství představitelek Aidy, o kterých ona nemá ani páru a dovolí si tvrdit, že Nývltová je nejlepší… Tahle paní mě nepřestává fascinovat…


 • Petr Moravec

  CD už mám doma a je fakt skvělé! Doporučuju.


 • veny

  Nick: souhlasím. Ty její žvásty to je fakt děs. Za chvílu řekne o jiné, že je její anděl, že ji miluje a blablabla.


 • Bára

  Musím se přidat k Petrovi, CD Kamily mám také již doma a musím napsat, že to bylo velké krásné překvapení, stojí za poslech a ne jeden! :-)


 • brutus

  Nicku a veny.Jistě,že tvrzení o Nývltové je lehce přehnané (svět je opravdu veliky),ale né mnoho.Když už to napíšete tak se obtěžujte si ty jiné poslechnou,možností je dost.Že Aida v Karlíně je skvělá o tom není pochyb.Odvedený standart Nývltové je až famozní a o tom pochyb není.A ,že nemusíte Bílou ani Nývltovou to je Váš problém,ale nevnucujte ho druhým.Česko je malý rybník,ale oni dvě ,jž zmíněné ,patří v tom co dělají a především co lidem předávají v dnešní zmrvené době k českému vrcholu.


 • Radek Janda

  Výhercem soutěže o nové CD Kamily Nývltové “Vánoční dárek” se stává: Katka Č.
  GRATULUJEME!
  Správná odpověď byla: B) Je to hřích
  Děkujeme všem za účast v soutěži a již brzy se můžete těšit na další…


 • veny

  brutus: Nevím, z čeho soudíte, že nemám ráda K. Nývltovou??? Že tvrdím, že není v Aidě skvělá??? Atd. Než začněte na někoho reagovat, tak si to nejdříve pořádně přečtěte.
  A každý si může napsat svůj názor.


 • Vlasta

  Být Nývltovou, začnu si teď dávat bacha.


 • xxx

  Myslím si ,že není důležité kdo co řekl, byl To Kamily křest Vánočního cd a nechápu proč rozebíráte kdo co řekl.Zamyslete se ,že Vy také někdy něco zveličujete pro dobro-akorád nejste slavní a nepíše se o tom ,jak a kdy jste co řekli.Křest byl krásný a koncert bude taky.Kamila je jednou z mála ,která na sobě pylně pracuje a jednou z mála ,která dělá na scénách divadel velké pokroky a spousta slavnějších se má co učit.A věty, být Nývltovou si dávám bacha-tak bacha co kdo píše.A být Paní Bílou ,myslím si ,že má velký nárok na svůj názor, od které se můžeme učit všichni jak jednat s lidmi s pokorou.