Fotoreportáže a galerie

Míša Doubravová a Roman Tomeš pokřtili nové CD “Pomády”


7. února 2013 bylo při příležitosti oficiálního spuštění prodeje pokřtěno nové CD muzikálu “Pomáda” v produkci Divadla Kalich. A jelikož je tento světoznámý muzikál především o lásce, pokřtili ho nejpovolanější zástupci z celého obsazení. A to Michaela Doubravová a Roman Tomeš, které muzikál “Pomáda” dal dohromady. Podívejte se na naší fotoreportáž ze slavnostního křtu CD…

Muzikál PomádaJeště před tím však několik slov k samotnému CD, které jsme již měli možnost důkladně prozkoumat. Obsahuje všech 18 písní ze současné pražské verze muzikálu (bez závěrečné medley), které se producent CD a ředitel Divadla Kalich Michal Kocourek snažil rovnoměrně rozložit mezi všechny alternace. Svých oblíbenců se tak dočkají téměř všichni příznivci tohoto muzikálového hitu.

Jednotliví interpreti zvládají své party s přehledem a bez pěveckého zaváhání, nejvíce zaujmou Tomáš Savka (Náš auťák), Roman Tomeš (Sandy), Míša Doubravová (Ještě horší věci jsou) a v závěrečném duetu také Jan Kříž s Nelou Pociskovou. Tuto píseň si můžete exkluzivně u nás pustit jako malou ochutnávku z nového CD.

Kromě známých písní v podání současné generace umělců však CD nepřináší nic převratně nového. Aranže zůstaly od minulé verze na laický poslech téměř stejné, místy si interpreti pouze lehce upravují frázování písní. I přes maximální snahu se však nepodařilo zachytit energii a sílu živého představení – až skoro vyvstala v našem redakčním týmu otázka, zda by nebylo vhodné vydat live nahrávku písní.

CD je jasnou volbou pro fanoušky tohoto muzikálu. V březnových termínech muzikálu (28. – 30. 3.) bude ve foyer divadla ke koupi nové CD v předprodeji za výjimečnou cenu 199 Kč, tedy o 100 korun levnější než později v běžném prodeji. Tento duet si také u nás můžete exkluzivně pustit jako ukázku z nového CD.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA Z CD – “JEDINĚ TY

Alternativní odkaz na ukázku: http://youtu.be/7EUlP1KgR2Y

Fotoreportáž ze křtu CD

Slavnostní představení k příležitosti křtu CD odehráli v hlavních rolích Roman Tomeš, Veronika Gidová, Tomáš Savka, Michaela Doubravová, Tomáš Löbl, Jan Kříž, Veronika Veselá, Kateřina Herčíková, Juraj Bernáth, Nina Horáková, Peter Veslár, Pavel Vítek, Martin Bačkovský, Kateřina Šildová a další.

A křest může začít...

A křest může začít...

Moderování křtu se nemohl ujmout nikdo jiný než rozený moderátor Vince Fontaine alias Jan Kříž. Na jeviště byli také přizváni herečtí kolegové, zahlédnout jsme mohli například Markétu Procházkovou, Davida Gránského, Marii Blahynkovou, Jana Tenkráta, Kateřinu Steinerovou nebo Přemysla Pálka.

Křtem však oslava nekončila a na produkci divadla se pak odehrála ještě jedna slavnostní událost, a to oslava 25. narozenin Romana Tomeše, kterému všichni přítomní zazpívali. Od své lásky Míši Doubravové obdržel krásný (bezlepkový) dort a dvojitá oslava tak mohla začít…

Rozený moderátor Jan Kříž

Na jeviště přišel také ředitel Divadla Kalich Michal Kocourek

Na jeviště přišel také ředitel Divadla Kalich Michal Kocourek

Roman Tomeš se svým nebezpečným šampusem

Roman Tomeš se svým nebezpečným šampusem

A je pokřtěno! Stylově růžovým...

A je pokřtěno! Stylově růžovým...

Markéta Procházková a Kateřina Šildová

Markéta Procházková a Kateřina Šildová

Na Jana Kříže se přišla podívat přítelkyně Marie Blahynková

Na Jana Kříže se přišla podívat přítelkyně Marie Blahynková

Veronika Gidová krásně ladila s Davidem Gránským

Veronika Gidová krásně ladila s Davidem Gránským

Sranda musí být...

Slavnostní předání pro oslavence Romana

Slavnostní předání dortu pro oslavence Romana

Jedna společná fotečka...

Jedna společná fotečka...

...a jde se rozkrajovat!

...a jde se rozkrajovat!

Autorem fotografií je exkluzivně pro Musical.cz Petr Marek. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, Facebooku apod., ozvěte se nám na e-mail redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno!


Nosiče
Křest a recenze nového CD muzikálu “Johanka z Arku”
Praha
Bára Basiková nahrává nové CD “Johanky z Arku”
Recenze a reportáže
RECENZE: Muzikál ATLANTIDA nedosáhl na vysoce nastavenou laťku Divadla Kalich (+ videa)