Fotoreportáže a galerie

Hvězdy muzikálu ROCKY se setkaly s fanoušky ve zverimexu


Ve středu 29. března se účinkující muzikálu Rocky setkali s fanoušky na autogramiádě, a to stylově ve zverimexu, kde se odehrává část děje muzikálu. Do prodejny Super Zoo na Černém mostě dorazili samozřejmě oba představitelé titulní role Jan Kříž a Peter Pecha, dále Hana Holišová, Michaela Nosková, Dagmar Zázvůrková, Zora Hejdová, Hana Mašlíková a také režisér Christoph Drewitz.

Světový muzikál Rocky měl českou premiéru 3. března 2017 v pražském Kongresovém centru a naše redaktorka Iva Bryndová ho zhodnotila jako “…jeden z nejkvalitněji a nejpoctivěji připravených muzikálů v poslední době, s velkolepou výpravnou scénou a skvělými výkony, hereckými, pěveckými i sportovními…” [přečtete si celou naši recenzi]

Muzikál se na jaře uvádí pouze do 9. dubna, zbývá tedy posledních 10 představení! Vstupenky zakoupíte v síti TICKET ART.

Fotogalerie z akce

Autorem fotografií je exkluzivně pro Musical.cz Kristýna Junková. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, Facebooku apod., ozvěte se nám na e-mail: redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno.


Fotoreportáže a galerie
Premiéra FUNNY GIRL s Absolonovou a Zachem již za týden ve Studiu DVA
Fotoreportáže a galerie
„PRÍBEH ULICE 2“ je plný napětí, originality a vtipných dialogů
Fotoreportáže a galerie
Michal David pokřtil CD své muzikálové parodie na mučidlech
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!