Fotoreportáže a galerie

Fotoreportáž z oslavy 50 000. návštěvníka “Kata Mydláře”


V současnosti nejprodávanější český muzikál “Kat Mydlář” oslavil návštěvu již 50 000. diváka, a to již po necelých třech měsících od premiéry, která se uskutečnila 24. února 2011. Podívejte se na fotografie z představení i samotné oslavy, která se konala včera, 5. května 2011.

Muzikál “Kat Mydlář” i přes nepříznivé kritiky slaví u diváků úspěchy a dělá autorům i účinkujícím jen radost. Pro ty je totiž samozřejmě nejpodstatnější, aby se jejich dílo líbilo divákům. A že se líbí, o tom svědčí fakta. Nejen, že je od premiéry vyprodáno a lístky jsou těžko k dostání až do konce letošní sezóny, ale Divadlo Broadway navštívil 5. května již 50 000. návštěvník. A to je v tak krátkém čase (premiéra se uskutečnila 24. 2. 2011) a v dnešní době opravdu výjimečné číslo. Protože panuje v divadle všeobecná radost z těchto úspěchů, k nimž se musí přičíst i cena Thálie, kterou obdržel Marian Vojtko za roli Barona Prášila ve stejnojmenném muzikálu, který se hraje v bratrském Divadle Hybernia, rozhodli se s ní producenti podělit.

Olga Lounová se po skončení představení ujala role moderátorky a vyhlásila 50 000. návštěvníka. Ten byl odměněn leteckým zájezdem do Bulharska pro dvě osoby, jenž věnovala cestovní kancelář MILE. Protagonistům veleúspěšného muzikálu byl vyjádřen dík dortem z kavárny Café café Richarda Hrádka. Slavnostní představení bylo obsazené zvučnými jmény jako Marian Vojtko, Josef Vojtek, Petr Kolář, Vilém Čok, Radka Fišarová nebo Tomáš Löbl. Připravený raut v divadelním baru byl příjemným zakončením nabitého večera plného radosti z úspěchů Kata Mydláře i rozdaných dárků.

Vilém Čok a Olga Lounová

Marian Vojtko a Gloria Fricová

Lucie Černíková a Tomáš Löbl

Petr Kolář

Josef Vojtek

Luďka Kuralová

Na slavností představení přišel i Michal David

50 000. divačka na jevišti s hvězdami

Zapálený dort fascinoval všechny účinkující

Kompletní obsazení a slavnostní dort

Lucie Černíková a Tomáš Löbl v divadlením baru

Marian Vojtko hýřil opět dobrou náladou...

...a také si osladil život!

Lucie Černíková a Olga Lounová

Slavnostního krájení dortu se za asistence kolegů ujal Vilém Čok...

...který opět zaujal svérázným modelem

Autorem fotografií je Martin J. Polák, děkujeme za jejich laskavé poskytnutí.


Aktuální zprávy
“Hamlet” Janka Ledeckého se příští rok uvede v Divadle Broadway
Fotoreportáže a galerie
100 000. návštěvník “Mýdlového prince” zavítal do Divadla Broadway
Praha
“Tři mušketýři” se vrací do Divadla Broadway (+ soutěž o 3×2 vstupenky)
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!