Fotoreportáže a galerie

Fotoreportáž z oslavy 50 000. návštěvníka “Kata Mydláře”


V současnosti nejprodávanější český muzikál “Kat Mydlář” oslavil návštěvu již 50 000. diváka, a to již po necelých třech měsících od premiéry, která se uskutečnila 24. února 2011. Podívejte se na fotografie z představení i samotné oslavy, která se konala včera, 5. května 2011.

Muzikál “Kat Mydlář” i přes nepříznivé kritiky slaví u diváků úspěchy a dělá autorům i účinkujícím jen radost. Pro ty je totiž samozřejmě nejpodstatnější, aby se jejich dílo líbilo divákům. A že se líbí, o tom svědčí fakta. Nejen, že je od premiéry vyprodáno a lístky jsou těžko k dostání až do konce letošní sezóny, ale Divadlo Broadway navštívil 5. května již 50 000. návštěvník. A to je v tak krátkém čase (premiéra se uskutečnila 24. 2. 2011) a v dnešní době opravdu výjimečné číslo. Protože panuje v divadle všeobecná radost z těchto úspěchů, k nimž se musí přičíst i cena Thálie, kterou obdržel Marian Vojtko za roli Barona Prášila ve stejnojmenném muzikálu, který se hraje v bratrském Divadle Hybernia, rozhodli se s ní producenti podělit.

Olga Lounová se po skončení představení ujala role moderátorky a vyhlásila 50 000. návštěvníka. Ten byl odměněn leteckým zájezdem do Bulharska pro dvě osoby, jenž věnovala cestovní kancelář MILE. Protagonistům veleúspěšného muzikálu byl vyjádřen dík dortem z kavárny Café café Richarda Hrádka. Slavnostní představení bylo obsazené zvučnými jmény jako Marian Vojtko, Josef Vojtek, Petr Kolář, Vilém Čok, Radka Fišarová nebo Tomáš Löbl. Připravený raut v divadelním baru byl příjemným zakončením nabitého večera plného radosti z úspěchů Kata Mydláře i rozdaných dárků.

Vilém Čok a Olga Lounová

Marian Vojtko a Gloria Fricová

Lucie Černíková a Tomáš Löbl

Petr Kolář

Josef Vojtek

Luďka Kuralová

Na slavností představení přišel i Michal David

50 000. divačka na jevišti s hvězdami

Zapálený dort fascinoval všechny účinkující

Kompletní obsazení a slavnostní dort

Lucie Černíková a Tomáš Löbl v divadlením baru

Marian Vojtko hýřil opět dobrou náladou...

...a také si osladil život!

Lucie Černíková a Olga Lounová

Slavnostního krájení dortu se za asistence kolegů ujal Vilém Čok...

...který opět zaujal svérázným modelem

Autorem fotografií je Martin J. Polák, děkujeme za jejich laskavé poskytnutí.


Fotoreportáže a galerie
Happy Birthday Mr. M II. aneb Poděkování
Recenze a reportáže
Recenze: Muzikál “Ať žije rokenrol!” se topí v průměrnosti (+ video)
Fotoreportáže a galerie
Michal David pokřtil CD své muzikálové parodie na mučidlech
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!