Pozvánky a konkurzy

Záznam muzikálu KINKY BOOTS v kině Přítomnost v Praze


Záznam populárního muzikálu Kinky Boots uvede v rámci festivalu Prague Pride kino Přítomnost.

Muzikál Kinky Boots vznikl podle stejnojmenné komedie z roku 2005 a je inspirován skutečnými událostmi. Vypráví příběh Charlieho Price, který po smrti svého otce zdědí krachující továrnu na výrobu bot v anglickém Northamptonu. Charlie hledá způsob, jak rodinný podnik zachránit a náhoda ho přivádí k setkání s výstřední travesti umělkyní Lolou. Tato nezvyklá dvojice nakonec spojí své síly a začne vyrábět extravagantní boty pro travestity. Cestou za úspěchem však oba nachází něco mnohem cennějšího a tím je vzájemné přátelství.

Muzikálová adaptace Harveyho Fiersteina s originálními písněmi americké zpěvačky Cyndi Lauper si získala srdce mnoha fanoušků doslova po celém světě. Muzikál se hrál s velkým úspěchem na americké Broadwayi, londýnském West Endu, v Asii, Austrálii nebo třeba v sousedním Německu.

Během svého uvádění na Broadwayi obdržely Kinky Boots celkem šest cen Tony, včetně té nejprestižnější za nejlepší nový muzikál, na West Endu byly oceněny třemi cenami Laurence Oliviera, včetně ceny za nejlepší nový muzikál.

Záznam muzikálu byl natočen v londýnském Adelphi Theatre během listopadu 2018. Ke svým postavám se na něm vrátili původní londýnští představitelé hlavních rolí Matt Henry (Lola) a Killian Donnelly (Charlie Price). Dále účinkují Natalie McQueen, Jordan Fox, Cordelia Farnworth, Sean Needham a mnoho dalších.

Těšit se můžete na energií nabitou muzikálovou “feel-good” show s krásnou hudbou, nádhernými tanečními čísly a zejména silným příběhem.

Promítání proběhne v úterý 4. srpna 2020 od 21:00 v kině Přítomnost.

Záznam je v původním anglickém znění  a bude doplněn českými titulky.

Vstupenky v hodnotě 350 Kč je možné zakoupit online v sítí Goout ZDE


Pozvánky a konkurzy
Leona Machálková oslaví jubileum koncertem plným hvězd
Pozvánky a konkurzy
Hezky zpíváte, věříte si? Neváhejte a přihlaste se do jubilejního 10. ročníku ČESKO ZPÍVÁ 2016
Plzeň
Konkurz na místo SBORMISTR / SBORMISTRYNĚ muzikálu
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!