Pozvánky a konkurzy

Tomáš Trapl zve na dva Vánoční koncerty


Muzikálový zpěvák a pedagog Tomáš Trapl, jehož poslední rolí je Quasimodo ve stejnojmenném úspěšném muzikálu, zve na dva Vánoční koncerty, které Vám zpříjemní a zpestří období adventu. Nechte si ujít alespoň jeden z nich…!

Ten první se uskuteční 15. prosince v 18.30 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Modřanech v rámci benefičních koncertů Adventní klíčení pro Modrý klíč, což je nezisková organizace pro děti i dospělé s mentálním postižením. Na programu benefičních koncertů se podílí známí i méně známí umělci, kteří svůj umělecký přínos darují ve prospěch potřebných. Za všechny jmenujme vokální společenství Cantio, soubor Musica ad Tabulam, sopranistku Patricii Padillovou, varhaníka Davida Bacha, Tibetské mísy a speciálního hosta, muzikálového herce, zpěváka a pedagoga Tomáše Trapla. Více informací naleznete na www.modry-klic.cz. Vstupenky v ceně 150 Kč budou na závěr koncertu slosovány a výherci získají hodnotné a milé dárky z produkce chráněných dílen.

Tomáš Trapl

Druhý koncert se koná v Divadle na Rejdišti 16. prosince v 19.30 a vystoupí na něm posluchači pražské konzervatoře z Hudebně-dramatického oddělení, na kterém Tomáš Trapl už přes deset let učí interpretaci (předmět, jak naučit herce, aby divák nepoznal, že neumí zpívat), jak Tomáš s oblibou nadneseně říká. Spolu s žáky vystoupí i několik pedagogů. Diváci se mohou těšit nejen na vánoční písně, ale i na ukázky z uměleckého přednesu apod. Více informací naleznete na www.divadlokonzervatore.cz.


Pozvánky a konkurzy
Divadlo Kalich vyhlašuje konkurz na nový muzikál Atlantida s hity Miro Žbirky
Pozvánky a konkurzy
Jan Kříž & O’Band zvou na koncert “Když už teda můžem”
Pozvánky a konkurzy
Roman Tomeš poprvé představí své písně na koncertech “Pro přátele”
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!