Pozvánky a konkurzy

Tomáš Trapl zve na charitativní koncert pro Modrý klíč


Ve středu 29. září 2010 ožije Kulturní centrum Novodvorská swingovými písněmi v podání Sester Havelkových a jejich hosta muzikálového herce a zpěváka Tomáše Trapla. A nebude to žádné nostalgické vzpomínání, ale koncert pro dobrou věc prodchnutý radostí a láskou.Výtěžek z koncertu připadne škole Modrý klíč, který již 17 let podporuje aktivní život lidí s mentálním postižením.

Plakát ke koncertu

Jedná se o benefiční koncert, jehož výtěžek je určený pro úpravu atria a vybudování bezbariérového vstupu do zrekonstruovaného týdenního stacionáře Modrého klíče, propojení s dalšími částmi objektu, a dokončení bezbariérových vstupů z jídelny a chráněných dílen do zahrady,“ prozrazuje Petra Kohoutová, jedna ze Sester Havelkových. „Přístup musí být dostupný i pro rychlou záchrannou službu a případnou nutnou evakuaci,“ doplňuje ředitelka nestátního zařízení Milana Remarová.

Cena vstupenky je 300 korun a  zakoupit/rezervovat je můžete přímo v KC Novodvorská. Vstupenky jsou slosovatelné a předání jednotlivých cen výhercům se ujme známý muzikálový zpěvák Tomáš Trapl. Začátek koncertu je v 19:30.

Podporu lze vyjádřit také drobným darem prostřednictvím dárcovské SMS zprávy odesláním textu DMS MODRYKLIC na telefonní číslo 87777. Cena DMS je 30 Kč, Modrý klíč obdrží 27 Kč. Více informací najdete na www.darcovskasms.cz a na www.modry-klic.cz.


Pozvánky a konkurzy
Magda Malá s Bohušem Matušem vyjíždí na Cestu muzikálem
Pozvánky a konkurzy
Divadlo Kalich oslaví 15 let velkolepým galakoncertem. Na koho se můžete těšit?
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu WE WILL ROCK YOU
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!