Pozvánky a konkurzy

Tomáš Trapl oslaví padesátiny velkým koncertem


Matador a jedna z nejvšestrannějších osobností české muzikálové scény Tomáš Trapl oslaví své významné životní jubileum narozeninových koncertem 30. ledna od 19 hod. v Divadle Hybernia. Koncert ve velkém stylu s mnoha zajímavými hosty a to vše za doprovodu kapely Pájky Pájk Martina Kumžáka.

Narozeninový koncert "Tomáš Trapl - 50 let"

Tomáš Trapl si chce na koncertě připomenout všechna zásadní období své umělecké činnosti. Proto si pozval Moniku Absolonovou a Daniela Hůlku za muzikálové období, rockovou kapelu Dolmen za období rockové, s Dobrý Večer Quintet si zaswinguje a zavzpomíná na své začátky, s Míšou Dobravovou, jeho žačkou, si připomene jeho pedagogickou činnost a nesmí chybět ani jeho věrná opora, manželka Petra Kohoutová s vokálním triem Sestry Havelkovy.

Koncert je spojený se křtem dlouho očekávaného CD “30x muzikál – zpívá Tomáš Trapl”, na kterém budou všechny zásadní muzikálové árie, které Tomáš během své kariéry nazpíval. Po koncertě bude následovat narozeninová párty ve foyer divadla s kapelou Funny Dance Band.

Vstupenky v hodnotě 200 – 480 Kč zakoupíte v sítích Ticket Art, Ticket Production, Ticketportal, Kulturni portal, Ticketpro nebo v pokladně Divadla Hybernia.

5% z tržby bude věnováno na charitativní činnost na podporu neziskové organizace Modrý klíč.

 


Pozvánky a konkurzy
Městské divadlo Brno vypisuje konkurz do rockové opery EVANGELIUM O MARII
Soutěže
Chcete povečeřet se Sněhovou královnou či vyhrát vstupenky na muzikál a jiné zajímavé ceny?
Pozvánky a konkurzy
ČESKO ZPÍVÁ 2015 – buďte součástí i vy již 9. ročníku celostátní pěvecké soutěže s mezinárodní účastí
  • kotulina

    Vůbec se nemůžu dočkat!! Se snad samou nedočkavostí asi počůrám!! :-)