Pozvánky a konkurzy

Robert Jícha zve na svůj tradiční červnový koncert


Oblíbený muzikálový zpěvák Robert Jícha, kterého jistě znáte jak z bohatého výčtu rolí v Městském divadle Brno, tak z pražského hostování v karlínské “Carmen” Franka Wildhorna, nepolevuje v milé tradici pohodových (téměř ) sólových koncertů. Naopak, stále drží tempo minimálně dvou koncertů do roka a my s radostí uveřejňujeme pozvánku na ten nejnovější.

Plakát ke koncertu

Na komorněji pojatý. již skoro letní koncert si Robert opět pozval několik zajímavých hostů. Konkrétně Janu Musilovou, Jána Jackuliaka se ženou Jitkou a Aleše Slaninu. Klavírní doprovod má na starosti Šárka Králová, za perkuse zasedne Pavel Plch a písně budou doprovázeny obrazovou projekcí na plátno.

Koncert se uskuteční v úterý 14. června 2011 v 19 hodin v Divadle Bolka Polívky v Brně. Na návštěvníky čeká jako obvykle kromě hudby i ochutnávka sektu a vína z produkce společnosti Znovín Znojmo a.s. se sídlem v Šatově.

Logicky uslyšíte skladby ze světových i českých původních původních muzikálů, výběr je tentokrát více než rozmanitý, posuďte sami:  Hair / Vlasy, Radúz a Mahulena, Robin Hood, Mozart!, Sny svatojánských nocí, Notre Dame de Paris, Evita, Funny Girl, 42nd Street, šansony Jacquese Brela či Edith Piaf, ale též písně z repertoáru skupiny Queen, Erica Claptona či Karla Gotta. Nejčerstvější novinkou bude píseň Welcome To Burlesque v podání Jitky Jackuliak z filmu Varieté / Burlesque.

Poslední vstupenky za jednotnou cenu 250,- Kč jsou k mání na pokladně Divadla Bolka Polívky na Jakubském náměstí 5 v Brně. Více informací naleznete na www.robert-jicha.cz.

Na koncertě, doufejme, nebudeme chybět a už teď se těšíme na jeho atmosféru.

Ján Jackuliak v muzikálu Robin Hood (foto: Divadlo Kalich)

Jitka Jackuliak

Jana Musilová

Aleš Slanina v muzikálu Mozart (foto: Jef Kratochvil - Městské divadlo Brno)

Článek byl vytvořen s pomocí materiálů ke koncertu laskavě dodané Robertem Jíchou.


Pozvánky a konkurzy
Ostrava uvede “Evitu” a vypisuje konkurz na obsazení rolí
Pozvánky a konkurzy
Kamil Střihavka pokřtí Petra Kutheila
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do CZECH CABARET SHOW na novou sezónu
  • Vladka

    nádherný koncert,děkuji za krásný večer.