Pozvánky a konkurzy

Jan Kříž zazpívá pro Kryštofa


Známý muzikálový zpěvák Jan Kříž zve 15. června 2013 do Divadla na Prádle na benefiční koncert pro Kryštofa. “Stejně jako loni i letos jsem se rozhodl uspořádat červnový koncert jako symbolické rozloučení s divadelní sezónou. Letos ale budeme koncertovat ještě z jednoho a daleko podstatnějšího důvodu. Letošní červnové setkání bude zároveň beneficí pro malého Kryštofa, syna mého kamaráda. Kryštof se právě učí žít s diagnózou cystická fibróza.

Jeho léčba je sama o sobě nákladná, ale navíc se jeho rodiče dostali do nesnadné situace, kdy je okradl právník společnosti Century 21, které svěřili důvěru při prodeji svého bytu. Když jsem se o tom dozvěděl, nemohl jsem tomu uvěřit. Rád bych jim touto cestou alespoň trochu odlehčil. Zvu vás tedy na koncert můj a mých hostů. Uděláme si hezký večer a navíc pomůžeme tam, kde je to teď třeba. Celý výtěžek koncertu půjde na pomoc Kryštofovi a jeho rodině.

Vstupenky za 320 Kč můžete zakoupit přímo na webových stránkách Jana Kříže. Spojte příjemný kulturní zážitek s dobrou věcí a přijďte do Divadla na Prádle. “Moc se na vás všechny těším,” zve Honza (nejen) naše čtenáře.

Koncert pro Kryštofa

Koncert pro Kryštofa


Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu s písněmi Waldemara Matušky LÁSKA NEBESKÁ
Pozvánky a konkurzy
Taneční konkurz do muzikálu Mira Žbirky Atlantida
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení rolí do nekorektního muzikálu TŘI V SAUNĚ
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!