Pozvánky a konkurzy

Jan Kříž & O’Band zvou na koncert “Když už teda můžem”


Díky rozvolňování vládních opatření souvisejících s koronavirem se v pátek 19. června 2020 uskuteční koncert muzikálového herce a zpěváka Jana Kříže a jeho kapely O’Band. Koncert nese příhodný název “Když už teda můžem”.

“Rozhodl jsem se s klukama z kapely nešťastný závěr téhle divadelní sezóny nám i vám alespoň trochu zlepšit. Svoláváme tedy narychlo koncert! Přivedem i nějaký hosty a uděláme si prostě pohodu. Těšíme se na vás a těšíme se na pódium. Už bylo na čase!”, vzkazuje Honza.

Jan Kříž, Band, Když už teda můžem, Marie Křížová, Koncert, Divadlo Radka Brzobohatého

Během pátečního večera zazní za doprovodu O’ Bandu jak autorské písně, tak muzikálové skladby či další Honzovy oblíbené melodie. “Bude to hodně spontánní a neformální”, dodává zpěvák.

Na pomoc si přizval i několik hostů. Již tradičně se ke svému manželovi na jevišti připojí Honzova manželka, muzikálová herečka a zpěvačka Marie Křížová. Jména dalších hostů si nechává jako překvapení. Diváci se prý mohou těšit i na jedno oznámení týkající se profesních plánů do budoucna, na kterých již nějakou dobu pracuje.

Pátek 19. června 2020 od 18:00 hodin
Divadlo Radka Brzobohatého

Vstupenky v hodnotě 300 Kč můžete zakoupit online v předprodeji ZDE,

případně před koncertem přímo v Divadle Radka Brzobohatého.

Jan Kříž (*1985), dvojnásobný držitel Ceny Thálie v kategorii muzikál, je odbornou kritikou opakovaně označován za jeden z nejvýraznějších talentů současné české muzikálové scény. Podařilo se mu uspět v mezinárodní konkurenci a v divadelní sezóně 2018-2019 vystupoval jako první obsazení hlavní role Graf von Krolocka v muzikálu Tanz der Vampire v berlínském Stage Theater des Westens. Nyní je zpět v Praze, která je jeho profesním těžištěm. Zde ztvárnil hlavní role například v muzikálech Pomáda, Robin Hood, Mefisto, Mauglí, Osmý světadíl, Děti ráje, Johanka z Arku, Touha, Kladivo na čarodějnice nebo Jack Rozparovač. Ztvárnil roli Tonyho Manera v české premiérové inscenaci legendárního muzikálu Horečka sobotní noci nebo například titulní roli v muzikálu Rocky. Pravidelně je zván na hostování i do mimopražských divadel (např. muzikály Producenti, Sugar aneb Někdo to rád horké, She Loves Me, Divotvorný hrnec, Dirty Rotten Scoundrels, Zpívání v dešti, Monty Python‘s Spamalot nebo Řek Zorba). V roce 2010 vyhrál první českou televizní muzikálovou castingovou show Robin Hood aneb Cesta ke slávě. V listopadu 2012 pokřtil své sólové CD s názvem „Sečteno-podtrženo“. Televizní diváci ho mohli vidět např. v seriálech Helena, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Obchoďák, na filmovém plátně se objevil v českém filmu Intimity.
Foto Lenka Hatašová

Pozvánky a konkurzy
Konkurz do připravované české premiéry broadwayského muzikálu FUN HOME
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do připravované CZech Cabaret Show
Pozvánky a konkurzy
Konkurzy do muzikálu MEFISTO v Divadle Hybernia
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!