Pozvánky a konkurzy

Hvězdy muzikálu “Robin Hood” zazpívají na podporu potiženým povodní


Pražské Divadlo Kalich a Televize Prima pořádají charitativní koncert Hvězdy muzikálu Robin Hood zpívají na pomoc postiženým povodněmi. Ve středu 25. srpna 2010 od 20h vystoupí v Divadle Kalich Leona Machálková, Kamil Střihavka, Václav Noid Bárta, Jiří Zonyga, Richard Tesařík, Lucia Šoralová, Martin Pošta, Petr Pečený, Ján Jackuliak, skupina All X, finalisté castingové show Cesta ke slávě” Martina Bártová, Jan Kříž, Radka Pavlovčinová a velký talent ze Slovenska Nela Pocisková. Večerem provede Terezie Kašparovská.

Jednou z hvězd koncertu bude i Leona Machálková

Vedle řady hitů vystupujících osobností zazní také několik písní z  muzikálu Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové “Robin Hood “ve veřejné premiéře! První představení pro diváky se totiž odehraje až 31. srpna.

Budeme sice v samotném finiši náročného několikaměsíčního zkoušení,  tedy v generálkovém týdnu, kdy každý den k dobru má pro nás pro všechny cenu zlata, ale při sledování záběrů z postižených oblastí na severu Čech jsme neváhali ani vteřinu: chceme využít toho, že díky zkouškám se naši umělci scházejí denně na jednom jevišti, a tudíž mohou bez zbytečných organizačních průtahů připravit  plnohodnotný celovečerní program. Pomůžeme těm, kdo naši pomoc potřebují, prostředky, jež máme k dispozici,“ říká ředitel Divadla Kalich a producent Michal Kocourek.

Povodně, které zasáhly některé části naší republiky, jsou skutečně katastrofální a jejich ničivé následky budou pronásledovat postižené oblasti ještě hodně dlouho. Přišlo nám tedy samozřejmé tento projekt podpořit a alespoň touto formou vyjádřit svou solidaritu se všemi, kterých se povodně dotkly,“ říká Marek Singer, generální ředitel Televize Prima.

Jednotné vstupné je 399 korun. Výtěžek bude poukázán na konto zničené základní a mateřské školy v Raspenavě. Vstupenky a další informace zájemci získají na www.divadlokalich.cz nebo v pokladně divadla v Jungmannově ulici č. 9.


Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu ROMEO a JULIE
Pozvánky a konkurzy
Šestice muzikálových absolventů se vrací, tentokrát s JÁ PŮJDU DÁL!
Plzeň
Plzeňské divadlo hledá nejlepší dosud neuvedený komorní muzikál
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!