Pozvánky a konkurzy

Bal Anat – orientální taneční show v Praze


Bal Anat – orientální taneční show s více jak 50letou historií přijíždí poprvé do Prahy. Jediné představení tohoto roku se uskuteční v Divadle Hybernia na Velikonoční pondělí 13. dubna 2020.

Jedinečná show orientálního tance s nejdelší historií na světě. Poprvé byla uvedena v roce 1968 na Renaissance Pleasure Faire v severní Kalifornii, kdy ji vytvořila legendární Jamila Salimpour, jedna z nejvlivnějších a nejinovativnějších tanečnic 20. století.

Bal Anat

Bal Anat stojí na křižovatce mezi tradicí a fantazií. Čerpá z kultury a tradic Blízkého východu, Severní Afriky, Malé Asie, Perského zálivu a Levanty. Bal Anat reprezentuje minulost, současnost i budoucnost orientálního tance.

Bal Anat

Na pódiu uvidíte bezmála 80 tanečnic a tanečníků ze všech koutů světa v zářivých, bohatě zdobených kostýmech. Během celého večera se Vám představí nepřeberné množství kmenů a stylů, z nichž každý má jiný původ a charakter. I přesto, že má večer tolik jednotlivých částí, funguje dohromady jako dokonalý celek, který nedá Vašim očím odpočinout ani na okamžik!

Bal Anat

TERMÍN PŘEDSTAVENÍ

  • 13. 4. 2020 19:00 hod.
  • Divadlo Hybernia – Nám. Republiky 4, 110 00 Praha 1

Další informace: http://balanatprague.com/
Vstupenky: http://balanatprague.com/vstupenky/

Bal Anat


Pozvánky a konkurzy
Oslavte s Kamilou Nývltovou a jejími kolegy 25. narozeniny
Pozvánky a konkurzy
Muzikálový toreador Marian Vojtko oslaví 50. narozeniny výpravným gala koncertem v O2 Universum
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu THE BODYGUARD
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!