Pozvánky a konkurzy

Doplňující konkurz na taneční company a akrobaty do muzikálu Romeo & Julie


Společnost MAGGIE s.r.o. vypisuje doplňující konkurz na obsazení dámské a pánské taneční company a akrobatů v připravovaném muzikálu Gérarda Presgurvica Romeo a Julie v režii a choreografii Libora Vaculíka. Premiéry muzikálu proběhnou 25. a 26. 9. 2015 v prostorách Fóra Karlín, zkoušení začíná v červnu 2015.

Romeo a Julie - logoKonkurz se uskuteční ve čtvrtek 16. 4. 2015 od 10:00 hod.

na Velkém sále tanečního studia Stage Praha v ulici Budečská 35, Praha – Vinohrady.

Prezentace proběhne od 9:00 hod.

Kontaktní osoba – Veronika Vávrová: vvavrova@windowslive.com, tel.: 725 980 781


Pozvánky a konkurzy
Divadlo Hybernia vyhlašuje konkurz do muzikálu Janka Ledeckého IAGO
Pozvánky a konkurzy
Ivana Korolová poprvé zazpívá se svou kapelou a zajímavými hosty
Pozvánky a konkurzy
Muzikálové hvězdy zazpívají pro tělesně postižené
 • Zdeněk

  Tak to jsem zvědav jak tohle dopadne hrát tak perfektní muzikál v tak nedivadelním prostoru no nechám se překvapit


 • RAMUS

  SLIŠEL SEM V RÁDIU ŽE ASI HELENA VONDRAČKOVÁ CHUVU .


 • Bidnik

  Nemelo to byt v hybernii? :-o


 • ina

  Původně byla premiera avizována na březen 2015 v Hybernii.


 • Mikeš

  Asi se Hybernia nedohodla s producentem, když se muzikál přesunul do Fóra Karlín. A tak je tam místo něj Přízrak Londýna. Jen by mě zajímalo, jakou kapacitu bude tamní sál mít pro Romea a Julii. Přeci jen tam diváci nejsou zvyklí na muzikály chodit, tak snad se naplní. Každopádně tenhle článek je jediný, který potvrzuje, že z muzikálu Romeo a Julie nesešlo a snad se máme na co těšit. :-)


 • Sára

  Helena Vondráčková jako chůva? Ale prosímvás! Myslíte, že by šla za menší obnos, než původně chtěla do Mamma Mii? Kdeže! A navíc – chůva není tak rozsáhlá role, což by “národnímu bohatství” sotva stačilo. • Kamil

  Co se týká H.Vondráčkové si myslím své ale někteří lidé prostě nedokáží pochopit že media dokáží člověka vynést do oblak a nebo ho taky zničit.Proto ti kteří mediím věří by si měli uvědomit jak dokáží manipulovat se slovy toho druhého.Sám jsem byl osloven jednou redakcí abych se k něčemu vyjádřil jako jeden z mnoha lidí okolo a potom jsem viděl že to co napsali jsem v životě vůbec neřekl.:-)


 • Radek

  Byl jsem zděšen, když jsem si představil, že by měl být muzikál tohoto formátu uveden v Hybernii. Myslím, že toto dílo patří na důstojnější a hlavně větší scénu. Nikoli tam, kde mají nezanedbatelný podíl v repertoáru představení a koncerty pro ruskou, do ČR nezvanou klientelu. Forum Karlín mě zatím také neuklidňuje. Ještě více se ale děsím obsazení. Bude-li to opět v duchu muzikálových klišé a la Michal David, zaměřených na “přízemně jednodušší” cílové skupiny, tzn. Hůlka, Savka a podobná superstar, tak přestože se na českou verzi R&J moc těším, s díky tento kulturní zážitek odmítnu (už stačí, že Savku obsadili v Bratislavě). Vondráčkovou komentovat raději nechci, je to hrozné. Chápu, že v ČR vládne boj o klienta a zajistit návštěvnost divadelních scén je problematické, ale než takové “pražské tradiční” obsazení, raději zde takový muzikál neuvádět. Každý, kdo muzikál zná ze zahraničí, bude jej srovnávat minimálně s francouzskou a nyní také s italskou verzí, která je velkolepá; i když v Itálii má uvedení tohoto muzikálu, vzhledem k licenčním právům, také svoji historii. Myslím, že by si R&J zasloužil neotřelé obsazení – resp. myslím si, že by spousta lidí (soudě podle mého okolí) uvítala v obsazení konečně nějakou výraznou změnu. A když to neumožní pražská scéna, moc bych přál Městskému divadlo Brno, aby se tohoto projektu ujalo, neboť v současné době je to jedna z nejlepších hudebních scén a kvalitu dokáže zaručit. Určitě bych si tam rád z Prahy zajel. Jenže je tady MAGGIE, s. r. o… tak třeba překvapí. Všichni v to doufejme :)


 • Sasie

  Radek: Minimálně pár lidí z Brna se mělo v Romeovi a Julii objevit, ale nevím jestli to pořád platí.