Pozvánky a konkurzy

Dvě pozvánky z Městského divadla Brno


Naše nová pozvánková rubrika  se radostně plní (doufáme, že jste touto skutečností potěšeni stejně jako my) a tak dnes přinášíme dvě malá pozvání na nejbližší červnové akce Městského divadla Brno – Dětský den a Den otevřených dveří.

DĚTSKÝ DEN

Městské divadlo Brno pořádá tuto sobotu 5. června 2010 od 13 hodin ve dvoraně divadla Dětský den. Děti se dočkají soutěžních her o ceny, dětských atrakcí a setkání s pohádkovými bytostmi. Budou se zpívat písničky z populárního pohádkového muzikálu Karla Cóna, Stano Slováka, Petra Štěpána a Jana Šotkovského “Sněhurka a 7 trpaslíků” (oprašte si tedy texty). Každý malý účastník dostane nápoj, ovoce a zmrzlinu. Pro dospělé je připraveno posezení na zahrádce s grilováním. Věřme, že počasí bude této akci alespoň částečně přát.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V sobotu 19. června v rámci mezinárodního festivalu Divadelní svět uspořádá Městské divadlo Brno (stejně jako některá další festivalu zúčastněná divadla) svůj tradiční Den otevřených dveří. Svým návštěvníkům nabídne prohlídku technického zázemí Činoherní i Hudební scény, šaten umělců, skladů kostýmů, maskéren, zkušeben a baletních sálů.

Trasa prohlídky povede z dvorany MdB do technického zázemí Hudební scény, na jeviště, do šaten a zázemí divadla. Odtud do zákulisí Činoherní scény (šatny, zkušebny, maskérna, rekvizitárna). Průvodci budou herci Městského divadla.

První prohlídka začne v 10.00, další skupiny budou umělci provádět v časovém intervalu cca 15 minut. Poslední prohlídka se uskuteční ve 13.00.

Zájemci nechť si, prosím, rezervují čas prohlídky v komerčním oddělení na tel. čísle 533 316 410 anebo e-mailu komercni@mdb.cz.

Napsáno s využitím tiskových zpráv.


Pozvánky a konkurzy
Unikátní adaptace ROMEO a JULIE v Divadle Kalich (pouze jedno představení)
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do CZECH CABARET SHOW na novou sezónu
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na hlavní i vedlejší role do muzikálu PRETTY WOMAN
 • Sukie

  Myslíte, že se můžu na den dětí jít podívat i když už dávno nejsem dítě :-)
  nevíte kdo tam bude z herců?


 • Ondřej Doubrava

  Sukie: Těžko říct, o tom se nám oficiální materiály v mailu přebývající nezmínily…. :-) A samotného mě se láká se tam jet podívat, ostatně jsem zvědav, jestli budou děti zpívat Sněhurčiny hity, bojím se, aby je dospěláci nepřezpívali. ;-)


 • Sukie

  No právě mě by zajímalo co si MdB připravilo… sháním nějaké dítě, které bych vzala a žádné nemám :-(
  No pokud tam budou někteří, fanoušci, kteří Sněhurku znají tak asi přezpívají :-)


 • Ondřej Doubrava

  Já myslím, že vstup s dítětem není povinný (taky nemám). ;-)


 • Sukie

  Tak u tebe Ondro, to nevypadá blbě, když příjdeš sám, každý ví, že jsi z “musical.cz” :-)


 • Jiří K.

  Přineseš nám reportáž z dětského dne? :D


 • Ondřej Doubrava

  Jirko, spíš to zatím vypadá že ne, nemá to kdo nafotit…