Pozvánky a konkurzy

ČESKO ZPÍVÁ 2014 vyvrcholí finálovým galavečerem


Příznivci talentových soutěží, krásné hudby a dobré zábavy se mají na co těšit! 12. dubna vyvrcholí letošní 8. ročník moderní pěvecké soutěže pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ finálovým galavečerem, při kterém se rozhodne o nejvyšších příčkách celkového umístění v soutěži. Chybět nebude atraktivní doprovodný program a zajímaví hosté. Musical.cz zasedl již tradičně ve výběrových kolech v porotě a nebude chybět ani při finále.

V populárním trutnovském společenském centru UFFO (náměstí Republiky 999, Trutnov) proběhnou 11. 4. 2014 semifinále v kategorii Sólisté 9 – 14 let a Sólisté 15 – 26 let a finále Sólisté 9 – 14 let a Sólisté nad 26 let. Následující den pak celá soutěž ČESKO ZPÍVÁ 2014 vyvrcholí veřejným finálovým galavečerem s pěveckou show finalistů střední věkové kategorie (Sólisté 15 – 26 let), ve které se rozhodne o nejvyšších příčkách celkového umístění v soutěži.

plakát

Na finálový galavečer, který začíná v 17 hodin, si zájemci mohou již nyní zakoupit vstupenky v online předprodeji na stránkách společenského centra UFFO. Kromě vystoupení talentovaných zpěváků na hosty čeká atraktivní doprovodný program a celá řada zajímavý hostů. Chybět nebudou mimo jiné zpěvačka a patronka soutěže Kamila Nývltová, zpěvák Bohouš Josef, zpěvačka Renata Drössler, herec Zdeněk Podhůrský, hudební producent Milan Herman, fotograf Vladimír Štross, fotografka Lenka Hatašová, akrobacie na šálách, předtančení TŠ Bonifác a další. Vstupné: 150 Kč.

ČESKO ZPÍVÁ je moderně pojatá pěvecká soutěž pro začínající zpěváky – děti, mládež i dospělé s mezinárodní účastí. Hlavním cílem je podpořit pěvecký talent dětí a mládeže – objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se. Soutěž vyhlašuje občanské sdružení “TŠ Bonifác”, organizuje ji reklamní a umělecká agentura ART PRESTO s.r.o. a mediálním partnerem je Východočeská televize a hlavním mediálním partnerem Český rozhlas.

Pozvánky a konkurzy
Konkurz do nově připravovaného muzikálu z hitů skupiny Lucie
Pozvánky a konkurzy
V Salesiánském divadle vykvete Kouzelná zahrada
Pozvánky a konkurzy
Michaela Nosková oslaví narozeniny velkým muzikálovým koncertem
  • Helena

    Skvělé! A dívala jsem se a zbývá jen pár volných míst, takže kdo si to nechce nechat ujít, měl by si co nejdřív v online předprodeji koupit vstupenku! Já tam rozhodně budu a nejvíc se těším na Kamilu Nývltovou! Její nový klip https://www.youtube.com/watch?v=rj9LD-RyXr0 mě naprosto dostal!