Koncerty

Vladimír Hron zahájil nové koncertní turné k desetiletému výročí (+ video)


Zpěvák, imitátor a moderátor Vladimír Hron 17.2.2010 představil na pražském Spořilově premiéru nového programu “10 let s vámi, 10 let pro vás”, ve kterém mapuje svou dosavadní kariéru. Jako hosté vystoupili žáci základní umělecké školy F.L.Gassmanna z Mostu, které můžete znát především díky jejich nastudování muzikálu “Kleopatra”. Přinášíme dnes pro vás krátkou reportáž z tohoto netradičního uvolněného večera, včetně video průřezu písněmi.

Vladimír Hron s hosty

Vladimíra Hrona můžete znát jako moderátora mnoha akcí, které se díky jeho pohotovému humoru stávají nezapomenutelné. Můžete ho znát také jako zpěváka nebo imitátora slavných zpěváků (Karel Gott, Michael Jackson). A také jako faráře Schmidta z muzikálu “Kladivo na čarodějnice”, který byl jeho první (a zatím poslední) muzikálovou zkušeností. V roce 2000 se poprvé objevil na obrazovkách ČT v zábavném pořadu “Šance”. V letech 2001-2005 uváděl vlastní pořad “Jsou hvězdy, které nehasnou”, který ho uvedl ve všeobecnou známost. Následovaly pořady “Hvězdy letí do století” a “Abeceda hvězd”. V roce 2004 získal diváckou cenu TýTý jako nejlepší moderátor zábavných pořadů. Vladimíru Hronovi vyšlo také sólové album s názvem “Zpívám”.

Nechyběly ani vtipné kostýmy...

Novým programem “10 let s vámi, 10 let pro vás” Vladimír Hron rekapituluje svoji dosavadní kariéru. Přivzal si k tomu žáky základní umělecké školy F.L.Gassmanna z Mostu, kteří jeho program bohatě doplňují. Jak jsme psali již výše, můžete je znát díky jejich nastudování muzikálu Michala Davida “Kleopatra” nebo jako hosty charitativních koncertů Magdy Malé. A například Honzu Höniga můžete vídat v muzikálu “Děti ráje” v roli Šoumena.

V pořadu, který Vladimír Hron uváděl svým osobitým stylem, zazněly známé písně Karla Gotta i Michaela Jacksona, které samozřejmě nebyly ochuzeny o tradiční gesta a tance zpěváků. Mladí talenti ze ZUŠ zpívali především muzikálové ukázky, a to v tematických pásmech k muzikálům “Noc na Karlštejně“, “Kleopatra“, “Pomáda” nebo “Mamma Mia!“. Zazněly také dva povedené duety a samozřejmě mnoho vtipů a historek Vladimíra Hrona.

Vyprodaný kulturní dům na Spořilově odměnil Vladimíra Hrona i jeho hosty obrovským zaslouženým potleskem, hudební kvalitu programu můžete sami posoudit v našem video sestřihu z těch nejlepších momentů. Pokud byste rádi viděli tento nebo i jiný z mnoha programů Vladimíra Hrona, navštivte jeho oficiální webové stránky. Určitě nebudete litovat a budete se bavit stejně tak dobře, jako my…

Video sestřih nejlepších hudebních momentů koncertu

Kamera a střih: Radek Janda

Doporučujeme zhlédnout v HQ kvalitě (tlačítko HQ na spodní liště videa)


Koncerty
4TET nadchnul Ostravu
Koncerty
Koncert “Srdeční záležitosti” opět podpořil matky v tísni (+ video)
Koncerty
“Srdeční záležitosti” Magdy Malé zazněly Divadlem Broadway (+ video)
 • Marcela Koudelová

  Spořilovský koncert mě vrátil do dob televizního natáčení ve Slaném. Ráda bych, aby se podobný zábavný formát Vládi Hrona vrátil na televizní obrazovky.


 • Michal Smrkovský

  Nemůžu si pomoct, ale ty ukázky mi přïdjou jak z amatérského vystoupení nějakého pěveckého kroužku a ještě je to občas dost falešný:-) Není pochyb o tom, že pan Hron zpívá dobře, ale žel bohu mi všechny jeho vystoupení přijdou jako parodie a za těch deset let, byť jsem slyšel i jeho CD má pro mě neidentifikovatelnej hlas, což si myslím že je u zpěváka docela špatný:-) Ale proč ne:-)


 • Karolina Novakijová

  Michal Smrkovský : souhlasím :)…


 • Naďa P.

  Chce to zkušenost, osobní, s live koncertem. Kdysi jsem si pouštěla televizní pořady V.H. kvůli Karlovi Černochovi a V.H. mě nějak nezaujal. Po prvním koncertu live jsem otočila o 180 stupňů. Z podia plyne spousta energie, lidi se v dnešní složité době opradu baví, v sále je hodně lidská až rodinná atmosfera:-) Přijďte, zažijte a pak suďte:-)


 • Martin

  No mistr Hron je ukázka české “šmíry”.Tohle video je toho důkazem.