Ankety

Anketa nejen na víkend: Muzikálové akce


Již delší čas máme, kromě mírně mechanického uveřejňování pozvánek, pár vlastních nápadů na zorganizování akcí, kde byste se mohli, vy, příznivci nejen muzikálového divadla, setkat jak s námi, tak i mezi s sebou. Dnes nám můžete v naší nové anketě pomoci odhadnout předběžný zájem.

Jak jsme naznačili v perexu, jednalo by se o akce pod palcem našeho týmu Musical.cz, samozřejmě s větší špetkou nějakého kulturního zážitku z muzikálové oblasti. Pro začátek asi hlavně pro Prahu. Budeme se ale snažit mimopražským zájemcům garantovat minimálně zveřejnění data akce s velkým předstihem a snad zážitky takové kvality, aby vám stály za výlet. Pokud by vyšly některé “pilotní projekty”, budeme moci uvažovat i o určité expanzi. Jelikož si ale takové záležitosti vyžadují složité plánování, s přihlédnutím k předchozím zkušenostem potřebujeme znát alespoň přibližný zájem, abychom věděli, jak přesně s těmito nápady naložit a velikost akce vašemu zájmu přizpůsobit. Variant je určitě vícero.

Budeme tudíž rádi, když nám zahlasujete v naší nové anketě (zahlasovat můžete z každé IP adresy pouze jednou), pro poznámky a podněty jsou vám samozřejmě k dispozici komentáře.

Předem velmi děkujeme za každý hlas a případné podněty. Víme, že už vás, čtenářů, je hodně a získáme tak společně novou motivaci. Hlasovat můžete do 30. listopadu 2012 včetně.

Miniaplikace


 • Abigail

  Tak když už tak třeba mě by nejspíš víc potěšily mimopražské akce…


 • Ondřej Doubrava

  Abigail: Právě, že už tu v začátcích takové mizivé pokusy organizovat byly, ale nějak se to neujalo nebo s menším zájmem, než se čekalo, takže teďka právě zjistíme zájem, tak, abysme měli orientační přehled, kolik těch zájemců je v globálu, zkusíme spáchat nějakého “pilota” a pokud by se to konečně ujalo, tak proč ne.


 • Alea

  No, já myslím, že k tomu pilotu je vážně ideální Praha, protože hlavní organizátoři jsou právě odtud. A když se zadaří, proč nepokračovat i mimo naše muzikálové hnízdo. :-)


 • luděk

  NÉ PLZNI A V BRANĚ JSOU LEPŠI MUZIKÁL.


 • Tana

  Dobrý den,
  zorganizovat setkání, spojené třeba s představením muzikálu a následné autogramiády, je výborný nápad :-). Pokud budete potřebovat třeba nějaké dobrovolníky ohledně zvládnutí organizačních úkolů, tak se hlásím :-). Jsem stará divadelnice (kdysi ochotnické divadlo, teď Tv komparz) a velký, aktivní fanoušek muzikálů. Hezký den.


 • rišo

  Organizácia spevákov, ktorí by prišli aj do Bratislavy napríklad a spievali by piesne z muzikálov, to by bola iná pecka!!!!!! Taký Savka, Vojtko, Absolonová, Trapl, Nývltová, Kolář… konečne aj na Slovensku by sa o tom dlho rozprávalo! :)))