Praha

Benefiční představení muzikálu s hity Karla Gotta ČAS RŮŽÍ


Hudební divadlo Karlín v čele s ředitelem, panem Egonem Kulhánkem, ve spolupráci s producenty představení muzikálu Čas růží, pány Oldřichem Lichtenbergem a Sagvanem Tofi (autorem muzikálu), si dovolují spolu se zřizovatelem, hl. m. Praha, vyhlásit Benefiční představení muzikálu Čas růží.

Jeho výtěžek, včetně částí či celých honorářů účinkujících, kteří se připojí, bude věnován výzkumnému pracovišti profesora MUDr. Marka Trněného CSc. 1. interní kliniky a hematologie Všeobecné fakultní nemocnice vedené přednostou Onkologické kliniky, profesorem MUDr. Lubošem Petruželkou, CSc.

Toto oddělení a výzkumný tým má za sebou mimořádné úspěchy ve výzkumu a léčbě onkologických onemocnění. Jejich aktuálním cílem jsou tzv. sekundární onkologická onemocnění, jež se objevují jako recidiva po předchozí úspěšné léčbě primárních onkologických onemocnění. Pracoviště se také zabývá psychologickým vlivem prostředí a vnitřního psychického nastavení pacientů na úspěšnost a efektivitu léčby. Tým odborníků onkologické hematologie VFN mj. spolupracoval na léčbě kulturního doyena Karla Gotta.

Zároveň byl zřízen bankovní účet pro účely veřejné sbírky, na nějž budou moci dle svého uvážení přispět i alternující kolegové a kolegové dalších uváděných děl, včetně zaměstnanců a externistů s Hudebním divadlem Karlín spolupracujících.

Benefiční představení ČASU RŮŽÍ se uskuteční dne 20. února 2020 a záštitu nad ním převzala autorka této myšlenky, radní pro kulturu hl. m. Prahy, Mgr. Hana Třeštíková. Vstupenky na benefiční představení zakoupíte výhradně v pokladně Hudebního divadla Karlín.


VSTUPENKY

Hudební divadlo Karlín

Kultura pod hvězdami – na zámcích Opočno a Lednice

Výpravné koncertní verze

Představení na arkádovém nádvoří zámku Opočno
Představení v těsné blízkosti zámku Lednice

VSTUPENKY na muzikály Hudebního divadla Karlín

Fotoreportáže a galerie
Fotoreportáž z koncertní verze legendární rockové opery “Jesus Christ Superstar” v HdK
Praha
Karlínská “AIDA” odhalila hlavní představitelky a tvůrčí tým
Praha
Veselohra se zpěvy “Švejk” se představuje
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!