Rychlé zprávy

Leona Machálková přichází se “Srdcem na dlani”


Jedna z našich nejpopulárnějších zpěvaček a muzikálových hereček Leona Machálková představí ve středu 3. listopadu 2010 svůj nový koncertní program s názvem “Srdce na dlani”. Premiéra se uskuteční  v pražském Divadle Kalich, na jehož jevišti Leona ztvárňuje Čarodějnici v muzikálu “Robin Hood” a Glorii v muzikálu Jack Rozparovač. Zpěvačku doprovází kapela složená z tuzemské muzikantské špičky, doplněná o dvě vokalistky. Po koncertě v Praze se Leona s programem rozjede do různých koutů republiky.

Leona Machálková

Krátký rozhovor s Leonou Machálkovou ke koncertu

Na co se mohou vaši fanoušci těšit?

Na nový sound živého koncertu. V kapele jsme obohatili aranže písniček novými zvuky, nejrůznějšími samply a přizvali jsme ke spolupráci také dvě vokalistky. Každopádně zazpívám všechny svoje singlové hity a písničky, které se váží k celé mé hudební kariéře. Zároveň jsme připravili také novinky, aby osvěžily program.

Ke spolupráci jste přizvala i svou alternantku v roli Čarodějnice z muzikálu “Robin Hood” Radku Pavlovčinovou. Častá soutěživost mezi představitelkami stejné role se vás tedy asi netýká…

Radku jsem si otipovala jako milou, pohodovou dívku, která má chuť zpívat a je pracovitá. Vycházíme spolu dobře a v podstatě jsme si padly do oka. Mám ráda lidi, kteří se dokáží nadchnout a umí na sobě pracovat. Takhle to má totiž smysl.

Proč jste koncert pojmenovala “Srdce na dlani”?

Většina mých písniček je o lásce. Všechny tyto pocity se snažím sdělovat co nejupřímněji a nejvroucněji. To bylo vždy moje krédo.

Chodíš se “srdcem na dlani” také mimo pódia v civilním životě?

Říká se, že se to často člověku vymstí… Asi ano, i když vždy by měl člověk rozpoznat, zda to má význam. Někdy může upřímnost také zranit, a to bych zrovna nechtěla. Zkrátka nejdůležitější je mít cit pro danou situaci a snažit se také vžít do toho druhého.

Napsáno s využitím tiskových materiálů Divadla Kalich.


Rychlé zprávy
Nové reedice slavných titulů studia Walta Disneyho na DVD
Rychlé zprávy
Prosincové termíny “Mary Poppins” v prodeji již dnes!
Nosiče
Dvoj CD muzikálu KRYSAŘ bylo pokřtěno (+ video)
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!