Fotoreportáže a galerie

Mamma Mia! se rozloučila posledním představením v sezóně! (+ velká fotogalerie)


Muzikál “Mamma Mia!” se poslední květnovou neděli rozloučil s diváky posledním představením ve stávající sezóně 2014/15. Představení plné hitů známé skupiny ABBA prodalo již více než 140.000 vstupenek a stalo se tak jedním z nejúspěšnějších v historii českého hudebního divadla.

Diváci mohli vidět v hlavní roli Donny Danielu Šinkorovou, jako její kamarádky Tanya a Rosie se představili Olga Lounová a Hana Křížková. Mladinkou Sophie ztvárnila Hana Holišová, Skye Michael Foret. Jako trio potenciálních otců si diváci vychutnali Jiřího Langmajera (Sam), Pavla Vítka (Harry) a Bořka Slezáčka (Bill).

Poslední představení si nenechala ujít ani Helena Vondráčková, která následující sezónu ztvární jako host hlavní roli Donny. Mezi diváky nechyběla ani další hostující posila a to Adéla Gondíková, která se zhostí role Tanyi.

Mamma Mia! se na scénu Kongresového centra Praha vrátí 12. září a pro velký zájem do vánoc přidala několik nových termínů.

Fotogalerie z představení a následné afterparty


Autorem fotografií je exkluzivně pro Musical.cz Kristýna Junková. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, Facebooku apod., ozvěte se nám na e-mail: redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno.


Fotoreportáže a galerie
Přízrak Londýna: Jak se zkouší muzikálový kostým?
Praha
Muzikál Mamma Mia! uspořádal pohodové matiné
Fotoreportáže a galerie
“Carmen” slavila hned nadvakrát – stou reprízu i stotisícího diváka!