Aktuální zprávy

SIBYLA, KRÁLOVNA ZE SÁBY oslaví jeden rok jubilejní 50. reprízou


Ve čtvrtek 20. dubna oslaví původní česko-slovenský muzikál SIBYLA, KRÁLOVNA ZE SÁBY rok od své premiéry v Divadle Hybernia, a to slavnostní 50. reprízou. Muzikál autora Mira Procházky a režiséra Radka Balaše vidělo na představeních v Praze a v Bratislavě dohromady více než 40 000 diváků.

Po více než desetiletém úsilí se mi splnil životní sen. 17. března 2016 měl premiéru můj muzikál, ke kterému jsem složil hudbu i texty. Hraje se s úspěchem už rok a měsíc a věřím, že ještě minimálně stejně tak dlouho bude,“ říká Procházka. Ve výpravném historickém muzikálu se na 36 hercích a tanečnících objeví na 380 kostýmů.

Čtěte také naší recenzi muzikálu Sibyla

Za jeden rok se toho událo opravdu hodně: kromě pražské premiéry, potěšila Sibyla i bratislavské publikum, kde se premiérově představila 15. února. Vyšlo také album s nejkrásnějšími skladbami z muzikálu a otěhotněly tři zpěvačky včetně hlavní představitelky Evy Burešové. Zaskakovat za ni bude zpěvačka Alice Konečná, kterou můžete znát jako Fulvii z muzikálu Kleopatra.

Alice Konečná jako Sibyla

Alice Konečná jako Sibyla

Jubilejní 50. představení muzikálu Sibyla, královna ze Sáby se uskuteční 20. dubna 2017 v Divadle Hybernia. Těšit se můžete na Daniela Hůlku, Ilonu Csákovou, Elišku Ochmanovou, Jiřího Zonygu a další.

Do konce sezóny se pak odehraje dalších 7 repríz, vstupenky jsou v prodeji i na podzimní termíny.

foto produkce muzikálu Sibyla


Praha
„Mona Lisa“ má před premiérou
Aktuální zprávy
Podpořte vznik rozhlasového muzikálu Tajemství pralesa aneb Osm set mil po Amazonce na Hithitu
Praha
„Kudykam“ před premiérou ovládne i televizní obrazovku
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!