Aktuální zprávy

Musical Production odhalila plány na příští divadelní sezónu


Přinášíme vám čerstvé oficiální informace o plánech společnosti Musical Production v Divadle Hybernia pro nadcházející divadelní sezónu. Dozvíte se např. pár nových jmen v obsazení muzikálu „Zorro“, uskuteční se jedna derniéra a závěrem se dočtete o aktuálním dění ohledně diskutovaného uvedení muzikálu „Antoinetta – královna Francie„.

První premiérou v nové divadelní sezóně 2013/2014 se na prknech Divadla Hybernia představí  již 16.října 2013 muzikálová komedie Zorro s hudbou The Gipsy Kings. V hlavních rolích legendárního příběhu v  zahraniční licenci se představí Marek Holý, Roman Vojtek, Monika Absolonová, Radka Pavlovčinová a další. Tvůrčí tým povede jako v případě velmi úspěšného uvedení Mary Poppins režisér Petr Gazdík.

Pár dní před premiérou Zorra se naopak s Divadlem Hybernia rozloučí muzikál Lucrezia Borgia, který si odbude svou derniéru 27. září  2013 od 18:00 h. Tento výpravný historický muzikál odehrávající se v Římě na přelomu 15. a 16. století v režii Libora Vaculíka a autorů Petra Maláska a Václava Kopty strávil v Divadle Hybernia dvě sezóny a milovníci náročných choreografií, baletu a hlavně dobrého muzikálu si rozhodně přišli na své.

Jaro 2014 bude ve znamení velké premiéry původního českého muzikálu Antoinetta – královna Francie. Libreto k romantickému příběhu z doby vlády Ludvíka XVI. a jeho ženy Marie Antoinetty napsal Jiří Hubač, texty k písním Pavel Vrba, hudbu složil Jiří Škorpík.

Příběh se odehrává v době, kdy Ludvíkova monarchie spěje k zániku, lid žije v bídě a zemi hrozí hlad. Za viníka je označena lehkomyslná a rozmařilá královna Marie Antoinetta, propuká revoluce, padne Bastila a její život je v ohrožení…

Slavnostní premiéra se bude konat  9. dubna 2014 v Divadle Hybernia a vstupenky jsou již v prodeji na www.ticket-production.cz, v obvyklých předprodejích nebo na pokladně Divadla Hybernia.


Aktuální zprávy
Muzikálový kritický žebříček Divadelních novin (leden 2012)
Praha
„Tři mušketýři“ se vrátili domů, do Divadla Broadway
Praha
Obsazení muzikálu „Mata Hari“ je odtajněno
 • Fukas

  S tou Pavlovcinou si uz dela nekdo hodne velkou ….. ! vzdyt jako Esmeralda v Quasimodovi byla napropsto otresna!!!


 • Veronika

  Lucrezie je škoda. Je to skvělý muzikál. :(


 • Edward Hyde

  Takže Pavlovčinová je Luisa, Holý Zorro a Ondra Brzobohatý z toho vycouval?


 • Zdeněk

  hlavně at Pavlovčinová nehraje Luisu to by byl obrovský omyl


 • lili

  Já už tomu opravdu nerozumím. Pavlovčinová?? :-(


 • Linda

  Každá produkce má svůj okruh herců a zpěváků, kteří se opakují v jejich muzikálech. Jen občas tam proskočí nějaké jiné jméno.


 • David

  Zorra jsem sice neviděl a nevím, jak náročné party tam jsou, nicméně si myslím, že v Zorrovi jde hodně o tanec a Pavlovčinová je pohybově skvělá a brněnští ji určitě postaví do latě.


 • luky

  Díky Bohu za Radku Pavlovčinovou ..už dlouho jsem neviděl tak talentovanou muzikálovou herečku a navíc je dost sexy! :)


 • vewo

  Tak až se Pavlovčinová naučí zpívat, tak to možná bude good! :)


 • Luděk

  muzikálu Antoinetta – královna kdy bude obsazeni.