Aktuální zprávy

Marian Vojtko vydal a pokřtil CD muzikálových hitů


Dlouhých osm let uběhlo od doby, co zpěvák Marian Vojtko vydal své debutové album. Nyní přichází se žhavou novinkou s příznačným a výstižným názvem Muzikál.

Operní a muzikálový zpěvák Marian Vojtko pochází z Banské Bystrice. Na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě vystudoval operní zpěv. Dlouhodobě působí v Čechách, kde je v angažmá mnoha divadel napříč celou republikou.

Ztvárnil hlavní role v muzikálech Fantom opery, Dracula, Casanova, Muž se železnou maskou, Ples upírů, Tři mušketýři, Jekyll & Hyde, Angelika, Kat Mydlář, Bídníci či Baron Prášil, za kterou byl ověnčen Cenou Thálie.

O zaměření svého nového alba Marian Vojtko dlouho přemýšlel. Dokonce mezi svými fanoušky vyhlásil anketu, a ti měli hned jasno. Bude se jednat o muzikálové CD. 2. listopadu spatřilo světlo světa album s názvem Muzikál a 13. listopadu bylo slavnostně pokřtěno. Ihned po uvedení na trh obsadilo první příčky hitparád prodejnosti a poslechovosti.

Na CD najdete patnáct velkých muzikálových hitů a jako bonus novinku nazvanou Není přístupná. Duety pak s Marianem zpívají Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Natálie Grossová a Michaela Gemrotová.

Album můžete zakoupit na >>Supraphonline<< ve formátech: MP3/ FLAC/ HI-RES/ CD.

Poslechnout si ho můžete i na distribučních kanálech jako např. Spotify, Deezer, Google Play, Amazon Music, iTunes….

FOTOGALERIE

Křest CD Muzikál – Buddha-Bar Praha
Autorem fotografií je Martin J. Polák

Nosiče
Muzikál „Kat Mydlář“ vyjde na DVD
Aktuální zprávy
Divadlo Na Prádle připravuje českou premiéru Larsonova muzikálu TICK, TICK… BOOM!
Aktuální zprávy
Divadlo Radka Brzobohatého představilo nový muzikál o Freddiem Mercurym
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!