Aktuální zprávy

Iva Marešová nově jako Johanka z Arku


Divadlo Kalich v lednovém bloku muzikálu Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové Johanka z Arku uvítá novou představitelku titulní role. Tou bude známá muzikálová zpěvačka Iva Marešová, která doplní stávající dvojici zpěvaček Báru Basikovou a Luciu Šoralovou. Premiéra Ivy Marešové se uskuteční 28. ledna ve 14:30 hod. Do konce sezony je naplánováno celkem 8 repríz této muzikálové legendy.

Johanka z Arku se v Divadle Kalich v režii Lubomíra Fritze uvádí od září 2009, v muzikálu dále účinkují Kamil Střihavka, Jiří Zonyga, Ondřej Ruml, Jan Kříž, Vladimír Marek, Zdeněk Podhůrský, Vilém Čok, Richard Tesařík, Petr Dopita a mnoho dalších. Inscenace je nastudována dle původní režijní koncepce Jozefa Bednárika z prvního uvedení v Divadle TaFantastika (2000-2003).

Iva Marešová je česká zpěvačka, která ztvárnila hlavní role v muzikálech Antoinetta, Lucrezia Borgia, Dáma s Kaméliemi a Excalibur. Aktuálně ji můžete vídat také v muzikálech Mefisto a Freddie: The King of Queen. Mimo muzikály vystupuje v triu Marešová Yasinski Vašíček a také se skupinou Precedens, v minulosti působila v kapelách 999 a Deset očí. Johanka z Arku bude její první rolí v Divadle Kalich.

Vstupenky na muzikál Johanka z Arku zakoupíte v síti TICKET ART nebo na oficiální stránkách Divadla Kalich.


Aktuální zprávy
Dušan Vitázek vybral 165 000 Kč na své sólové debutové album
Praha
Letní premiéra muzikálu „Hello, Dolly!“ ve Švandově divadle – další informace
Aktuální zprávy
Ceny Thálie 2016 – Výsledky kategorie Opereta-muzikál
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!