Video: 10 otázek pro Magdu Malou (moderuje Martin Pošta)

Vážení čtenáři, dnes Vám přinášíme druhý díl našeho nového pořadu „10 otázek pro…“, tentokrát s avizovanou muzikálovou zpěvačkou Magdou Malou. Moderátorem se tentokrát stal její kolega Martin Pošta a ptal se na Vaše, čtenářské dotazy. Jak Magda vzpomíná na roli Lorraine v „Draculovi“, bude zpívat v obnovených „Bídnících“ nebo jaká byla její životní role? Dozvíme se i o jejích začátcích a soukromém životě… Ve videu také můžete vidět dvě hudební ukázky, nenechte si je ujít!

Magda Malá a Martin Pošta

Magda Malá je česká zpěvačka, která se proslavila především účinkováním v muzikálech. Její první a zároveň stěžejní rolí byla Eponina ve světovém muzikálu „Les Misérables – Bídnici„, do paměti diváků se vryla také jako Lorraine v muzikálu Karla Svobody „Dracula„. Excelentní výkon také předvedla v emotnivní hlavní roli v muzikálu „Miss Saigon„. Dále Magda účinkovala v muzikálech „451° Fahrenheita“ nebo „Kráska a zvíře„. Nazpívala také písně k pohádkovému baletnímu představení „Malá mořská víla“ na Křižíkově fontáně. Magda má za sebou i několik filmových a televizních rolí, dabingové zkušenosti a také řadu nosičů pro děti.

V roce 2005 Magda natočila své první sólové album s názvem „Já doufám dál…“ a stala se zakladatelkou obecně prospěšné společnosti Mater et pueri, jejímž cílem je pomáhat maminkám v tísni. „Ten krásný pocit, když někomu pomůžete, se nedá s ničím srovnat,“ říká Magda. Magda je maminkou dvou krásných holčiček – Magdalénky (*2001) a Terezky (*2009).

Nyní se po „mateřské pauze“ vrací zpět do světa šoubyznysu. Kde konkrétně ji budeme moci vidět? Poslechněte si v rozhovoru…!

Autorem pořadu (koncepce a zpracování) je Radek Janda, kamera Pavel Kukliš.

Příštím hostem bude muzikálový zpěvák JAN KŘÍŽ

…jehož nejnovější rolí je Erik v hitmuzikálu „Osmý světadíl“, do pamětí diváků pak vstoupil především jako Robin Hood ve stejnojmenném úspěšném muzikálu, do kterého byl obsazen jako vítěz castingové show „Cesta ke slávě“, vysílané na TV Prima. Dále účinkoval v muzikálech „Johanka z Arku“, „Touha“, „Spamalot“, „Sugar“, „Děti ráje“ nebo „Kladivo na čarodějnice“. Věnuje se také scénografii a kostýmním návrhům.

Otázky pro Honzu pište do komentářů níže či na adresu redakce@musical.cz.


21 komentářů