Všechny články z kategorie

Soutěže

Valentýnská soutěž se zahraničním hostování muzikálu WEST SIDE STORY

Hostování originální broadwayské verze slavné muzikálové klasiky WEST SIDE STORY v Kongresovém centru Praha se nezadržitelně blíží. Zájem diváků předčil všechna očekávání a pořadatelé přidávají další představení v sobotu 25.3.2017 od 15:00 hod. Pro muzikálové fanoušky, kteří ještě nemají zakoupené vstupenky, jsme připravili VELKOU VALENTÝNSKOU SOUTĚŽ o vstupenky a další ceny.

Ondřej Brzobohatý v neděli se svými hosty rozezní Fórum Karlín, vyhrajte u nás 3×2 vstupenky

Talentovaný muzikant a skladatel Ondřej Gregor Brzobohatý, mj. autor muzikálu Já, Francois Villon, odehraje v rámci aktuálního Universum Tour největší koncert své kariéry. Společně s velkou kapelou a hosty Martou Jandovou a Ondřejem Rumlem rozezní již tuto neděli 18. prosince pražské Fórum Karlín. Vedle hitů z Ondřejova debutového alba Identity zazní také sedm nových skladeb z připravované desky Universum.

HOREČKA SOBOTNÍ NOCI se rozloučí speciálním představením. Vyhrajte 2 vstupenky

Jeden z nejlepších tanečních muzikálů, který kdy u nás vznikl – Horečka sobotní noci v Divadle Kalich – odehraje ve dnech 16. až 18. prosince 2016 poslední čtyři představení. Na slavnostní derniéře v neděli 18.12. vystoupí zcela netradičně obě alternace hlavní role Tonyho Manera, Jan Kříž a Přemysl Pálek. Rozloučit se tak mohou fanoušci muzikálu s oběma představiteli najednou. A pouze u nás máte možnost vyhrát dvě vstupenky právě na slavnostní derniéru Horečky.

Srdcový král vtrhne do Muzea Grévin! Soutěžte s námi o 3×2 vstupenky do muzea

Nesmrtelný král rock’n’rollu Elvis Presley se znovu objeví v nablýskaném kostýmu, a to v nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha. O víkendu 10. – 11. září propadne celé muzeum „elvisománii“ a nezapomenutelným hitům nesmrtelného zpěváka. Na scéně Grévinu Elvise představí herci a zpěváci Divadla Kalich, kteří úplně poprvé na veřejnosti zazpívají ochutnávky právě připravovaného muzikálu Srdcový král, jehož premiéra proběhne 21. září. Na Musical.cz navíc můžete vyhrát 3×2 volné vstupenky do Muzea Grévin.

Soutěž o 10 vstupenek na BEST OF BROADWAY

Ve spolupráci s pořádající agenturou Crystal Skull jsme pro vás připravili soutěž o 5×2 vstupenky na mimořádné koncerty BEST OF BROADWAY, na kterých Česká filharmonie pod vedením amerického dirigenta Kietha Lockharta zahraje největší světové muzikálové hity. Zpěv obstarají sólisté z broadwayských a londýnských divadel – Louise Dearman, Marin Mazzie, Jason Danieley a Rodney Earl Clarke. Koncerty se uskuteční 2.2. v Praze, 3.2. v Brně a 4.2. v Ostravě.

Chcete povečeřet se Sněhovou královnou či vyhrát vstupenky na muzikál a jiné zajímavé ceny?

Muzikál „Sněhová královna“ zahájí svou druhou divadelní sezónu v neděli 11. října 2015 v 11 hod. veřejnou generálkou v Divadle Hybernia. Těšit se můžete na známé tváře z předešlých repríz, ale i na částečně upravenou choreografii. Pro čtenáře našeho serveru vyčlenila produkce speciální vstupenky v hodnotě 249 Kč, stačí si o ně napsat na e-mail: objednavky@pixa-pro.cz, heslo: Musical.cz. Chvíle čekání si můžete zkrátit soutěží o zajímavé ceny.

Plakát koncertu

Michaela Nosková chce být jen svá (+ soutěž o vstupenky)

„Já chci být jen svá“ je podtitul koncertu, kterým Michaela Nosková oslaví 10 let svého působení v muzikálovém světě. Na koncertu, který se uskuteční 9. dubna 2015 v Divadle Hybernia od 19 hodin, zazní písně ze světových i českých muzikálů a nebude chybět ani řada zajímavých hostů či spoluúčinkujících. Pokud však čekáte klasické koncertní vystoupení, budete překvapeni.

Bára Basiková

Bára Basiková zazpívá v Divadle Kalich poprvé na komorním recitálu (+ soutěž o 3×2 vstupenky)

Na intimní písně a komunikaci s diváky vsadí zpěvačka Bára Basiková v komorním recitálu, který se uskuteční v úterý 3. března 2015 v pražském Divadle Kalich. „Jde o program ušitý na míru útulnému prostředí Divadla Kalich, můj zpěv pouze s doprovodem klavíru. Repertoár se skládá z komorních skladeb, intimních písní, skladeb ze známých filmů nebo divadelních představení, také něco z klasiky. Vedle zpívání si s diváky povídám, mohou se ptát na cokoli,“ poodhaluje dramaturgii nezvyklého vystoupení zpěvačka ověnčená řadou tuzemských cen.

Těšíme se na Verunku (+ soutěž)

Nebo taky na Kapku. Verunka, nebo Kapka – tak se zkráceně říká původnímu českému rodinnému muzikálu Kapka medu pro Verunku, který se po menší pauze opět vrací na baletisol pražského Divadla Hybernia. Obnovenou premiéru připravuje na čtvrtek 26.března v 18 hod. produkční společnost Pixa-pro, která zároveň v tomto divadle produkuje jiný, také velmi úspěšný muzikál Sněhová královna.