Všechny články z kategorie

Pozvánky a konkurzy

ČESKO ZPÍVÁ 2017

ČESKO ZPÍVÁ dává příležitost pěveckým talentům. Uzávěrka přihlášek již 31. ledna

Další ročník moderně pojaté a stále populárnější pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ 2017 byl vyhlášen. Talentovaní začínající zpěváci se mohou posledních pár dnů hlásit do již 11. ročníku, a využít tak příležitost předvést svůj talent před odbornou a hvězdnou porotou a šanci nastartovat svou pěveckou kariéru.

sister-act

Hudební divadlo Karlín uvede světový hit SESTRA V AKCI, vypisuje konkurz

Hudební divadlo Karlín dnes zveřejnilo svou další muzikálovou premiéru, kterou bude světový muzikál SESTRA V AKCI (Sister Act) podle stejnojmenného filmu s Whoopi Goldberg v hlavní roli. Česká premiéra této komedie se uskuteční v říjnu 2017 a HdK dnes vypsalo konkurzy na obsazení hlavních a vedlejších rolí a company. Konkurzy se uskuteční v polovině února.

marketa_martinikova_doteky_vanoc_hp

Doteky Vánoc Markéty Martiníkové

„Doteky Vánoc„, to je druhý ročník vánočních koncertů muzikálové zpěvačky a herečky Markéty Martiníkové, který si chce svoji tradici udržet i do budoucna. Zazní známé muzikálové, popové a vánoční písně. Doprovázet budou pianista Václav Tobrman a saxofonista Ondřej Klímek.

Jan Kardinál

Ondřej Brzobohatý v neděli se svými hosty rozezní Fórum Karlín, vyhrajte u nás 3×2 vstupenky

Talentovaný muzikant a skladatel Ondřej Gregor Brzobohatý, mj. autor muzikálu Já, Francois Villon, odehraje v rámci aktuálního Universum Tour největší koncert své kariéry. Společně s velkou kapelou a hosty Martou Jandovou a Ondřejem Rumlem rozezní již tuto neděli 18. prosince pražské Fórum Karlín. Vedle hitů z Ondřejova debutového alba Identity zazní také sedm nových skladeb z připravované desky Universum.

madagaskar-900x600-web

Muzikál MADAGASKAR vyjede příští rok na turné a vypisuje konkurz

Muzikálová verze oblíbeného animovaného filmu studia DreamWorks MADASAGKAR přijíždí poprvé do České a Slovenské republiky. Od října 2017 se uvede na zimních stadionech v 10 městech v režii a choreografii Petry Parvoničové, českém překladu Adama Nováka a s výpravou Michaely Horáčkové Hořejší. Producent TICKET ART PRODUCTION dnes vypsal konkurzy na obsazení všech hlavních a vedlejších rolí a company.

Srdcovy-kral-muzikal

Srdcový král vtrhne do Muzea Grévin! Soutěžte s námi o 3×2 vstupenky do muzea

Nesmrtelný král rock’n’rollu Elvis Presley se znovu objeví v nablýskaném kostýmu, a to v nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha. O víkendu 10. – 11. září propadne celé muzeum „elvisománii“ a nezapomenutelným hitům nesmrtelného zpěváka. Na scéně Grévinu Elvise představí herci a zpěváci Divadla Kalich, kteří úplně poprvé na veřejnosti zazpívají ochutnávky právě připravovaného muzikálu Srdcový král, jehož premiéra proběhne 21. září. Na Musical.cz navíc můžete vyhrát 3×2 volné vstupenky do Muzea Grévin.