Všechny články z kategorie

Pozvánky a konkurzy

RomanTomes

Muzikálový zpěvák Roman Tomeš pokřtí své debutové CD

V pondělí 9. listopadu pokřtí Roman Tomeš koncertem v pražském Futuru svou debutovou autorskou desku "Navěky", kterou finančně podpořili také fanoušci prostřednictvím serveru Starter.cz. Desku zpěváka, kterého můžete znát z muzikálů Divadla Kalich nebo ze slovenského nastudování Jesus Christ Superstar, pokřtí známý zpěvák Michal Hrůza a skladatel Ondřej Soukup, se kterým Roman spolupracoval na muzikálu Mauglí.

Marketa-Prochazkova

Markéta Procházková zazpívá komorní koncert "Naruby"

Muzikálová zpěvačka Markéta Procházková, kterou můžete znát např. z muzikálů Atlantida, Pomáda, Tři mušketýři, Tajemství, Rent nebo Horečka sobotní noci, se představí po roce na svém dalším sólovém koncertu, tentokrát s názvem "Naruby". Koncert se uskuteční 16. listopadu 2015 v jedinečném komorním prostředí Domu U Kamenného zvonu na Staroměstském náměstí. Hlavním hostem večera rozličných žánrů bude Tomáš Savka.

Bez názvu-4

Slovenská ATLANTÍDA vypisuje konkurz na hlavní role

Umělecká společnost JAN a divadlo Tower stage Bratislava vypisují pod heslem "Hledáme mladé muzikálové talenty" konkurz do připravované slovenské verze muzikálu ATLANTÍDA s největšími hity Miro Žbirky. Ten měl premiéru v září 2015 v pražském Divadle Kalich, v Bratislavě se bude premiérově uvádět od února 2016. Konkurzy proběhnou přímo v divadle Tower stage ve dnech 17., 18. a 19. října 2015.