Fotoreportáže a galerie

Hvězdy muzikálu ROCKY se setkaly s fanoušky ve zverimexu


Ve středu 29. března se účinkující muzikálu Rocky setkali s fanoušky na autogramiádě, a to stylově ve zverimexu, kde se odehrává část děje muzikálu. Do prodejny Super Zoo na Černém mostě dorazili samozřejmě oba představitelé titulní role Jan Kříž a Peter Pecha, dále Hana Holišová, Michaela Nosková, Dagmar Zázvůrková, Zora Hejdová, Hana Mašlíková a také režisér Christoph Drewitz.

Světový muzikál Rocky měl českou premiéru 3. března 2017 v pražském Kongresovém centru a naše redaktorka Iva Bryndová ho zhodnotila jako „…jeden z nejkvalitněji a nejpoctivěji připravených muzikálů v poslední době, s velkolepou výpravnou scénou a skvělými výkony, hereckými, pěveckými i sportovními…“ [přečtete si celou naši recenzi]

Muzikál se na jaře uvádí pouze do 9. dubna, zbývá tedy posledních 10 představení! Vstupenky zakoupíte v síti TICKET ART.

Fotogalerie z akce

Autorem fotografií je exkluzivně pro Musical.cz Kristýna Junková. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, Facebooku apod., ozvěte se nám na e-mail: redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno.


Aktuální zprávy
Muzikál ROCKY se poprvé představil v ringu (+ obsazení)
Fotoreportáže a galerie
Fotogalerie: Kostýmy a scéna připravovaného muzikálu „Mauglí“
Fotoreportáže a galerie
Fotoreportáž: Vánoční večírek divadel Broadway a Hybernia
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!