Pozvánky a konkurzy

Robert Jícha zve na jarní charitativní „Koncert pro Krtka“


Známý muzikálový zpěvák Robert Jícha plní svůj slib a organizuje v těchto dnech další charitativní koncert pro Nadační fond dětské onkologie Krtek, jehož je Robert již několik let patronem. Uskuteční se v pátek 30. března 2012 v 19:30 na Hudební scéně Městského divadla Brno.

Přislíben je tentokrát i nadstandardní počet význačných hostů, kteří budou mít dle slibu, všichni zhruba stejný prostor, už se tedy nebude jednat jen o tradiční koncept „Robert Jícha + hosté“. Z dam koncert podpoří Helena Vondráčková, Ilona Csáková, Hana Holišová a Petra Jungmannová. Z pánů to budou ještě známé (nejen) brněnské tváře Roman Vojtek, Aleš Slanina a Lukáš Vlček. Hudební doprovod obstarají tradiční spolupracovníci Šárka Králová (klavír) a Pavel Plch (perkuse). Skladby doprovodí i Dětský sbor Brno a tanečníci MdB pod vedením Michala Matěje.

Vstupenky si můžete zakoupit na pokladnách Městského divadla Brno za 590 Kč. Jelikož se jedná o charitativní akci a výtěžek půjde právě ke Krtkovi, cena vstupenek je jednotná a neposkytují se ani žádné obvyklé slevy. Nenechte si tento večer, slibující jedinečnou atmosféru, milá překvapení a dobré skutky ujít.

 

Oficiální plakát ke koncertu


Pozvánky a konkurzy
Doplňující konkurz do muzikálu ELISABETH
Pozvánky a konkurzy
„Fantom opery“ skutečně poprvé míří do ČR, Dr. František Janeček vypsal konkurz
Pozvánky a konkurzy
Roman Tomeš poprvé představí své písně na koncertech „Pro přátele“
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!